Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Euro truck simulator 2-ben...

Euro truck simulator 2-ben hogyan kell vontatni speciális, nehéz rakományokat?

Figyelt kérdés

A legnagyobb nehézség az, amikor kanyarodni kell. Már az autópályára történő felhajtás és lehajtás sem olyan könnyű, mert hosszú a rakomány. De amikor városban kell menni és kereszteződés van tehát éles kanyar, ott még egyszer nem sikerült olyan rakományt leszállítanom, ami nagyon hosszú mert vagy a tréler hátsó kerekei akadnak be kanyarodás közben, vagy a kamion kereke. Nagy ívben nem lehet kanyarodni, mert akkor a hátulja akad be, közepes ívben meg nincsen elég hely és akkor vagy a közepe vagy a kamion eleje akad be a kanyarban.

Még olyan is gyakran van, hogy a kamion "kibicsaklik" menet közben és balesetet okozok, vagy komoly kár keletkezik a rakományban vagy a kamionban.

Erre rájöttem, hogy kanyarodni nagyon lassan, nem folyamatosan a nyilat nyomva tartva kell kanyarodni, gázt adni is csak lassan lehet és fékezni is csak lassan lehet, akkor talán nem bicsaklik ki.

A gond ezzel az, amikor leejtőn vagyok és vontatom a 40-60 tonnás rakományt, akkor az leejtőn megindul, ha fokozatosan lépek a fékre nem elég, ha satu féket nyomok megint kibicsaklik a kamion. Na akkor leejtőn hogy kell menni? Még nem jöttem rá.


A legnagyobb szállítmány amit sikerült elvinnem, tudok kanyarodni és leejtőn sem bicsaklott még ki a kamion, az a bányadömper alváz 8,3*6 méter, 55 tonna. Azt is csak úgy, hogy nem volt számottevő leejtő és nem volt lehetősége a kamionnak kibicsaklani. Nem is a súly a lényeg, hanem hogy milyen hosszú a rakomány. Egy 20 méter hosszú rakományt ha csak 20 tonna is, nem tudom vontatni mert nem tudok vele kanyarodni.



jún. 22. 12:09
 1/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nezz videokat


amugy ha ennyire szereted es sokat jatszol vele kellene valami autos kontroller hozza

biztos van ra ajanlas neten mi a legjobb hozza


mivel gazt adni fekezni kanyarodni (kormanyozni) is mas olyan kontrollerel ami valosagot jobban szimulalja


ezt billentyuzettel egerrel nem lehet

jún. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

amugy azt is nezd meg hogy ha "fizikailag" el sem fer az adott uton akkor arra nincs megoldas

mas utvonal kellene ahol erfer,

valosagban meg mas szallitasi modszer lenne opcio


sajnos kanyarodasrol videokat hirtelen nem talaltam


amugy nekem is tetszik ez a jatek nagyon de nem jatszok vele, amikor megjelent akkor jatszottam (lehet 1 el?)

jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!