Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Buborékfújó “gép” kisgyerekekn...

Buborékfújó “gép” kisgyerekeknek: hol vehetnék jó minőségűt?

Figyelt kérdés
Olyan érdekel, amiben sugár alakban vannak a keretek és körbe forgatja és ventillátorral átfúj rajta, de ha van jobb ötleted, szívesen olvasom azt is.

jún. 20. 02:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Regio játékkereskedés


Gyereknap előtt vettem Gatling minigun buborékfújókat 3 db-ot, 1500 Ft/db volt, vettem hozzá utántöltőket 3 db-ot, az 1 literes, 1000 Ft/liter volt. Maga a játék 3 ceruza elemmel megy. Nincs tartálya így "mártogatni" kell, gyerekeket nem érdekelte. Apró buborékokat csinál, viszont abból rengeteget.


[link]


Viszont elfogyott. De van másféle is, nézd meg a honlapjukon, vagy ugyanezt máshol.

jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mármint az nem érdekelte őket, hogy mártogatni kell, nem zavarta őket, nem hiányolták a tartályt.
jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tescoban kaptam egy békát, jól fúj, de engem kissé nyugtalanít, hogy a tartályából bárhova, a belsejébe is befolyhat a lé, plusz az elemtartó az alján van és nincs körbeszigetelve.
jún. 25. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!