Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a helyzet a PC-s játékokkal?

Mi a helyzet a PC-s játékokkal?

Figyelt kérdés

Úgy tudom,hogy a számítógépeken a PC-s játékok futnak csak el,de akkor miért vannak olyan hírek,hogy megszűnnek a PC-s játékok???ennyire kevesen játszanának velük?


tudna információkat mondani valaki?


2010. okt. 30. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
látom nem vagy valami nagy zseni mivel a PC az a számítógép(és laptop) neve...Amúgy nagy hülyeség lenne, ha megszünnének a PC-s játékok mivel sokaknak nincs pénzük és kedvük Xbox 8822-ra, meg PS 6-ra meg nemtudom, h mik vannak már...
2010. okt. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is azt mondom,hogy a számítógépre csak a PC-s játékok a jók...mi ezzel a baj?
2010. okt. 30. 17:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Semmi...

Sokan játszanak velük úgyhogy NEM fogják abbahagyni a PC-s játékok megjelenítését egy ideig.

2010. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ez végülis jó lenne,ha igaz lenne,csak sok aggaszó híreket írtak már.
2010. okt. 30. 17:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelött én is hallottam meg olvastam is és mégis jelennek meg új és új PC-s játékok;)
2010. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már jó ideje irkálják hogy a "PC-s játékoknak befellegzett", meg mittudomén, de ez vaklárma. Túl nagy a PC-s játékosok száma, ha leállnának a PC-s játékokkal gyártásval, akkor hatalmas veszteséggel kéne számolniuk a cégeknek (természetesen világviszonylatban).
2010. okt. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A PC-s eladások elég gyengén teljesítenek a konzoloshoz képest és ezért van, hogy több játékot nem adnak ki PC-re
2010. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
a konzolok raás szarok éljen a PC!
2010. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most nem azért mondom, de ha nagyon elrugaszkodunk a valóságtól, akkor is legalább több mint harmadát teszi ki a PC-s a játékok eladásból bejövő pénz a cégek nyereségének. Ez világviszonylatban nagyon sok pénz, és nagyon sokat buknának rajta. Ha viszont valószerűen nézzük a dolgokat, akkor (sacc per kb.) pénzük felét elveszítenék a cégek. Ebből vonjuk ki azokat, akik vennének konzol a játékhoz, ha nem lenne több PC-s játék, és hopp, milliókat veszítenének a cégek. Józan paraszti ésszel gondolkodva. Nekem személy szerint nincs bajom a konzollal sem, de azokat a buzgómócsingokat kifejezetten utálom, akik csak jönnek ezzel "konzol a király, PC szar" dumával, de e mögött semmi tartalom nincs, csak attól ők nagyon kemények (akinek nem inge...)
2010. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Előző vagyok, az utolsó mondat persze igaz fordított helyzetben is.
2010. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!