Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez videokártya hibára utalhat?

Ez videokártya hibára utalhat?

Figyelt kérdés
egy régebbi konfigon Read Dead Redemption 2-őzni próbálok, egy GTX 1060 3GB kártyával, a beállításokban úgy lőttem be hogy 2800-2900 a vram fogyasztás, kereteken belül marad, mégis tapasztalok olyat mint villogó tükrök, és hirtelen betöltő textúrák bizonyos esetekben. (a játék is figyelmeztet hogy kevés, pedig nem lépem túl) néztem hasonló alkatrészekkel teszteket, ott nem volt ilyesmi, még jobban ki is hajtották kevesebb fps-ért, én meg maradtam a csúnyább de "gyorsabb" játékmenetnél, mégis ezt tapasztalom
jún. 16. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Függ cpu,ram és tárolótól is(SSD érezhetően előnyben). Meg azt se felejtsük el hogy Rockstar termékről beszélünk. Ami Bethesda után a 2. legbugosabbak a világon.
jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a ram elég, de a hdd és a proci sok éves
jún. 16. 22:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ez igy nem sok. Ram elég? Minimum 16gb ddr4 kell. Proci meg milyen idős? egyszerübb lenne pontos nevét leírni.
jún. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A RDR2 nagyon is jól van optimalizálva PC-n. Nálad szerintem a procival lesz a gond, mert ennél a játéknál nem árt egy erősebb proci, illetve legalább 8GB RAM, de ha több annál jobb.
jún. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
I5-4570 a proci, 80-90%-os kihasználtságban, 16gb ddr3-ram, amiből 10et használ futás közben. a kártya megy majdnem 100%-os kihasználtságon, de annak meg írtam hogy vram határain belül vagyok
jún. 17. 07:06
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Akkor mennie kellene. Mekkora felbontáson játszol?
jún. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1600x900-on. megy is, csak ezek a textúra felvillanások nem tetszenek amit néha művel, mintha később töltődne be
jún. 17. 11:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Beállítás lesz, ez nem egy olyan konfig ami ütős FPS-t fog hozni, itt is 900p meg medium meg mit tudom én mik vannak, nem 1080p high ultra.


https://www.youtube.com/results?search_query=i5+4570+gtx+106..


Ő pl 24-45 FPS-t kap 900p high mellett.

https://www.youtube.com/watch?v=KHGeNmFiB-Y

jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én még megrpóbálnám, hogy nVidia vezérlőpultban visszaállítanék minden alapbeállításra, illetve ha van telepítve MSI Afterburner az is betud néha kavarni a beállításaival, ha lett valami egyedi beállítás benne elvégezve.
jún. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!