Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Magyar MMORPG Játékosok?

Magyar MMORPG Játékosok?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy melyik az az MMORPG ahol a legtöbb magyar játékos játszik? Nagyon sok-sok-sok-sok MMORPG-vel játszok játszottam, de van ahol sok magyar van viszont azt már meguntam 5év játék után(pl.: Lineage 2) teljesen kezd elbutulni, szóval a lényeg melyik MMORPG-vel játszik a legtöbb magyar ahol sok van? :D Mert játszanék én bármivel csak nincs társaság vagy ha találok egy játékot ahol vannak is magyarok ott csak szűk baráti kör van ahova már nem nagyon tud senki beilleszkedni.
2010. okt. 30. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
hát én nem nagyon ismerek ilyen játékokat, de ha van kedved egy régebbivel, vagy majd ha lesz új, akkor játszhatok veled:D
2010. okt. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem mind1 milyen MMORPG-vel játszok , lehet olyan is felőlem amivel már régen játszottam ezért nem is írtam ide a listát, hogy mikkel játszottam eddig mert az nagyon hosszú lenne :D A lényeg, mondjatok MMORPG-t ahol sok a magyar és megyek oda:D
2010. okt. 30. 12:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Hali!

Nem akarok hülyeséget mondani , de , néha néha belebotlok pár magyarba .

jövőhéttől kezdek el játszani , + 5 osztálytársam si jön :)

Airrivals a játék neve :D

Helix Szerveren sok magyar van A.N.I. oldalon harcolnak .

Vagy Van még az Orion és az Auriga szerver , én Aurigán kezdtem el haverommal játszani :)

A nevem ott DarkFresh , ja és ne ijedj meg hogy nem MMORPG-t mondtam , de ez MMOFPS vagy is MMORPG és FPS keveredése egyben .

ha van kedved itt vannak a "már" regisztrált brátaim nevei :

Helix Szerver : Stoker / Stoker48

Andibaba

FireHun

Orion : Dzsonee

SkillMonster

Auriga : DarkFresh94 ( Én vagyok ez )

Neckernusz / valami ( neki még nemtom a nicknevét de neckernusz valamiféle lesz 100% :D )

JointMan

őket megkeresheted .

Hamarosan Aurigán alakítok klánt azaz brigádot :)

2010. okt. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jah és ha játszani fogsz akkor majd írj pm-et

üdv.

2010. okt. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nah ez egy jó tipp, játszottam én is már azzal meg SpaceCowboy-al is az is hasonló szóval csak megkeresem egy DvD-s és feltelepítem :D szóval írok PM-et
2010. okt. 30. 17:38
 6/7 anonim ***** válasza:

úgy is kell ;)

legalább tudok majd kivel partyzni :D

am én nem space cowboyoztam .

én flysis-al játszottam :D

de ugyanaz csak váltogatták a nevüket :D

Volt Flysis ebből --> SCO ebből --> Space cowboy ebből pedig --> AirRivals és megszületett egy másik ami Ace Online *.* :D

2010. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jópár mmoval játszottam már, és egyre se emlékszem ahol ne lett volna magyar. Tulajdonképpen mindenhol ott vagyunk. :p

Amivel éppen játszom, az Atlantica Online, ez tele van magyarral, több magyar guild is van a szerveren ahol vagyok. Emellett Air Rivalsozok Aurigán, itt is jópár embert látok HUN felirattal a nevükben, meg magyar zászlós ikonos guildeket.

Air Rivals az európai, Ace Online az amerikai verziója a játéknak, de mindkettőre mehet bárki. Flysis, meg SCO már megszűnt.

2011. jan. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!