Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen kontrollert vegyek PC-hez?

Milyen kontrollert vegyek PC-hez?

Figyelt kérdés
Xbox, PS5 vagy valami mást ajánlanátok?

jún. 9. 20:34
A kérdező szavazást indított:
Xbox
PS
Egyéb, leírom
15 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve ezekben van force feedback-szerűség?
jún. 9. 20:35
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Xbox
jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Xbox, mert az a javasoltabb mindenkinél, még több konzolcég is az Xboxot javasolja. Az Xbox is szintén. Mivel jobb a kompatibilitás a PC és a Xbox között, mert ugye mind2 Microsoft
jún. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezen dilemmàztam múlt héten.

Én az xbox mellett döntöttem, mert ritkàbbak a drifting problémàk és nekem egy 14 éves PS3 kontrollert vàlt, szólval jó lenne ezt is nem 2 évre venni..

A dualsense ezzel szemben elméletileg kissebb input laggal bír és ugye nem eltolt karja van.


Force feedback àltalàban a kormànyokon van. Mikor szimulàtorozol, az tekeri a kormànyt. A kontrolleren gondolom a rezgésre gondolsz. Az mindkettőn van. Ha meg a dinamikus ravaszra, akkor az meg csak a dualsense-en van, de PC-n egy jàték se hasznàlja még és nem tudni hogy lesz-e egyàltalàn.

jún. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4: arra gondoltam igen. Pl ha BeamNG-vel játszom és lemegyek a fűre, akkor rezeg-e. Illetve a "ravasznak" (nem volt még kontrollerem, nem tudom, így hívják-e a hátsó gombot) van olyan adagolhatósága, hogy a kuplungot imitálja?
jún. 10. 09:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!