Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cod2ben ezt hogy csinálják?...

Cod2ben ezt hogy csinálják? (lentlentlent. )

Figyelt kérdés
Amikor pl karral tölt az ember közbe magához húzza a fegyvert(céloz), ezt hogy lehet csinálni?mert tök jól nézki de nemvágom hogykell pedig elég tapasztalt player vagyok.
2010. okt. 30. 09:16
 1/9 anonim válasza:
nemtudom amm. de ez egy számítógépes játék, viszont szerintem a számítástechnikához nincs köze
2010. nov. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ha tapasztalt lennél , tudnád , hogy az egy bug.

Üdvözöllek

2010. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tapasztalt alatt úgyértettem hogy nem szoktam se csalni se bugolni se jumpolni szal ezekete nemvágom a cod2be.
2010. nov. 2. 18:01
 4/9 anonim válasza:
Igen de egy tapasztalt játékos tudsz jumpolni.Egyébként specbug.
2010. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és hogykell csinálni?
2010. nov. 3. 01:36
 6/9 anonim válasza:

Na.

Ha már nem értetted meg , hogy BUG akkor most magyarázok neked egy kicsit:

Ha te nézed az egyik játékost , és pont akkor érsz hozzá a kattintgatással , amikor zoomol akkor előjöhet ez a jelenség , ami egy 'bug' ami a játék hibája.De mondhatok neked még bugokat:

Ha fal mellett ölnek meg , néha a holttested átnyúlhat a falon.Nem te tehetsz róla , hanem a programozók , hogy csak így tudták megoldani.

Carentan amcsi kezdővel szembeni nagy ház bejárat melletti ablakán(ami be van csukva)át lehet menni.Ez is a játék , a pálya hibája , te nem tehetsz róla , mivel ezt is rosszul csinálták meg a készítők.

A patchek pont ezeket a bugokat(hibákat) akarják fixálni(javítani).A legtöbbet sikerült , anno(1.0-ás patch 1.1 , 1.2 patch)még több hibája volt a játéknak.


Szóval ez egy olyan dolog , amiről te NEM tehetsz , te NEM idézheted elő , a JÁTÉK HIBÁJA.


Többet ne kérdezz , mert ez elég kimerítő válasz volt.

2010. nov. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de nem specről beszélek ha 5perce nézem akkor is megtudja csinálni.333fpsel meglehet csinálni azt a bugot és a nem a specbugról beszélek
2010. nov. 3. 17:55
 8/9 anonim válasza:

Akkor meg lehet , de tényleg minek kérdezed ha te annyira jól tudod a választ???

Akkor tessék , meg lehet csinálni 333 fpssel is.

Örülhetsz

2010. nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
okcsá
2010. nov. 11. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!