Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gyors Steam szerver letöltéshez?

Gyors Steam szerver letöltéshez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés adott, 1000-es netem van, speedtest hozza is jól a dolgot, de Steamen alig tudom 200 fölé tornázni. Nincs beállítva semmilyen korlátozás.


Olvastam mindenfélét Redditen, próbálgatok itt már pár szervert de nem találtam jót. Hátha valakinek van egy jól bevált.



jún. 6. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az ezres net csak annyit jelent, hogy maximum ennyivel tudsz tölteni. A tényleges sebesség a kiszolgáló oldaltól is függ, hogy ott mekkora sebességet tudnak neked szolgáltatni. Ha ezret, akkor ezerrel tudsz tölteni. Ha kétezret, akkor is csak ezerrel tudsz tölteni, mert ez a maximumod. Ha viszont csak kétszázra képes a Steam szervere, akkor annyival fog jönni.
jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
200mb/s nem elég neked letöltéshez...? Bár nekem lenne ilyen gondom... xD
jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!