Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a GTA SAN...

Miért nem indul el a GTA SAN ANDREAS mikor beteszem a magyarítást ?

Figyelt kérdés
Nos, a minap vettem meg a régi GTA kat a Rockstar Storeon ( GTA THE TRILOGY ) és ugye a régi játékokhoz vannak magyarítások, a régi kedvencemmel akartam játszani a San andreással, be is akartam tenni a magyarítást de mikor beteszem a játék mappájába, konkrétan el sem indul a játék, de ha nincs benne a magyarítás, akkor elindul. ez mitől is van ? :) valahogy lehet orvosolni ? a válaszokat előre is köszönöm szépen. :)

máj. 30. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
A The Trilogy az új takony kiadás. Azokra nem fog felmenni a régi játékok magyarítása. Külön-külön kell a régieket megvenned.
máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk a gta 4-el is voltak problémáim rocstar storeon keresztül mert mikor ahhoz akartam magyarítást rá telepíteni akkor az elindult, viszont magyar abszolút nem volt, steames verzióval viszont működött
máj. 30. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
A Steam és a Rockstar verziók különböznek. A magyarításnál figyelni kell hogy melyik verzióra és verziószámra készült. Mivel nagyon nem mindegy ez a tényező.
máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam hogy nem ugyan az a verzió szám és azért nem működik pedig gondoltam mivel alapjáték ezért működik de hát mégsem! (: köszönöm a normális válaszokat megy a zöld!
máj. 31. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!