Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honfoglaló helyett (NEM...

Honfoglaló helyett (NEM KVÍZLABIRINTUS) van hasonló kaliberű magyar online multiplayer kvízjáték?

Figyelt kérdés

Sajnos kvízlabirintus még csak nyomokban sem hozza azt a hangulatot, amit annó a Honfoglaló.


Viszont nem tudom, hogy van-e a Honfoglalóhoz olyan hasonló magyar nyelvű kvíz játék, ami NEM a KVÍZLABIRINTUS?



máj. 28. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Mi a baj a Honfoglalóval?
máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos az új Honfoglalót valóban elszúrták azzal, hogy csak telefonon lehet játszani. De az arculata se tetszik, a régebbivel ellentétben.
máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
A tény hogy magyar kell ellehetetleníti a választ.
máj. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

# 3

Akkor úgy fogalmazom meg hogy "MAGYAR NYELVŰ". (A dislike nem tőlem származik)

máj. 29. 10:51
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
#4 Nem számít ki pontoz le. A lényeg akkor is ugyanaz marad. Amíg mindenképpen ragaszkodsz a magyarhoz a játékban addig nem lesz értelmes válasz. Nem érdekel sok magyart az ilyesmi. A régi honfoglaló még jó volt(10 éve) de ez a mostani szemétre való a fejlesztőkkel együtt...
máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

# 5

"A régi honfoglaló még jó volt(10 éve) de ez a mostani szemétre való a fejlesztőkkel együtt..."


Sajnos ez igaz. Az a helyzet hogy én a "Legyen ön is milliomos" játékból indultam ki, amit még gyerekként a családdal együtt néztem a TV-ben, utána CD-ről játszottam. Aztán jött Vágó István: Mi Micsoda Kvizió - A Hét Világcsoda - Földünk és a Világegyetem. Igazi felüdülés volt a 2000 évek közepén a Honfoglaló játék, amit szintén együtt játszottunk a családdal, miután már sikerült a vonalas netről átállni a kábelnetre.


Nekem igazából ez hiányzik, ez a "kvíz időszak", vagy valami, ami ezt föl tudja idézni.

Azért mondtam hogy "magyar nyelven, és hogy online multiplayer változatban" mert én ezt angol nyelven el sem tudnám képzeni.


Azért volt jó annó a honfoglaló, mert más idegen emberek mérhették fel a tudásukat egymással szemben. Kicsit olyan volt mint a Legyen Ön is milliomos.

Azonban a Kvízlabirintus legfeljebb ha nyomokban emlékeztet erre a hangulatra.

máj. 31. 09:18
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen jó a honfoglaló, a legtöbb módosítás vagy szűkségszerű volt a fennmaradás érdekében, vagy előnyére járt a másiknak. A kérdéseken nyilván lehetne kurtítani, sok a felesleges, ezeket viszont a felhasználók szavazzák be. Szóval ha mashova mész, ott is ugyanilyen gyökér felhasználókat találsz majd.
máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!