Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tugggyátokk mi ez a játék?...

Tugggyátokk mi ez a játék? Nagyon szükségem van rá!

Figyelt kérdés

Na szóval egy: Nintendo Entertainment Systemre volt, más szóval NES-re, szal ilyen RETRO-s. Eccer a nagynéném jött értem oviba, azt mondta hogy vett egy új Mario-s játékot. Én megnéztem és ilyen volt (bár hogy most ilyen nagy lettem, már annyira nem hiszem higy Mario-s játék volt, de mindegy.


-Dinoszauruszok voltak benne, egy repülő, egy Brachiosaurus szerű, két T-Rex-hez hasonlító, egy lila, és egy piros. a piros tüzet is tudott okádni, a repülő kockákat lőtt a szeméböl, mint egy bombázó gép, a brachiosaurusz megette elölem a növényeket, azt tovább tudtam jutni. Meg volt egy vízi is, ami csak vízben ment, amúgy automatikusan meghalt. A vízi hasonlít a Lapras Pokémonra, vagy Loch Ness-i szörnyre.


A játék egy indurka pindurkát hasonlított a Pokémonhoz, de az tuti hogy nem volt, mert a pokémon 1999-ben jött be Magyarországra, az meg kb olyan 97-ben lehetett. Na azért hasonlított, mert ezeket a dínókat is el lehetett rakni. De nem labdákba, hanem amolyan Póker kártyák-ba/ra nem emléxem pontosan. Na ilyen volt ez a játék, és bár a emberke, akivel ténylegesen vagy, és ráülk a dínók hátára, az öltözéke egy kicsit tényleg Mario-éra. Na ilyesmi volt. Nagyonb szerettem, csak nem emléxem mi volt a címe. Remélem valaki ráismewr, megkeresi, és elmondja nekem a címét!


Nagyon megköszönném!


2010. okt. 28. 20:02
 1/6 anonim válasza:
48%
Nem tugggyomm, csak tudom. Viszont a játék helyett inkább szerezz be egy helyesírás-oktató programot. Jobban jársz vele.
2010. okt. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kabbe! nem azért irtam igy, mert nem tudokk irni, hanem mer nem engedte hogy úgy irjam ahogy akarjam
2010. okt. 28. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:
de utalom az ilyen kis b*zikat mint az elso valaszolo h helyesiras igy meg ugy ki nem sz*rja le a helyesirast ez csak internet bmeg
2010. okt. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ez az -.- én meg itt izgulok, h úristen, valaki tudja, erre mi a válasz? egy kurrvy OFF, ami csak idegesíti , és elveszi az ember életkedvét.



Bár a Te válaszod is ilyen -.-

2010. okt. 29. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:

De az interneten is kultúráltan viselkedjünk már az ég szerelmére,ne ilyen kisebségi komplexumként.

Am meg a csávókával nem kellett felszedegetni gyümölcsöket h ne haljon éhen?

2010. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de
2010. nov. 1. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!