Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Webcam hack kene! Msn re!?

Webcam hack kene! Msn re!?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm,és van vebcamja,de nem szereti,ha nézem,vebcamon keresztul,ezert szeretnem,h lathassam,neha,ha ithon vok,ha tudtok ilyen programot,akk kerlek irjatok,köszönöm
2010. okt. 26. 20:46
 1/6 anonim válasza:
Szerintem meg ez full parasztság... nézed, amikor nem is tud róla.. :S Amúgy én is utáltam mindig is a kamerát.. Ha nem akarja bekapcsolni, akkor nem akarja.. Ha szereted tartsd tiszteletben a döntését! :) Amúgy meg nem tudok róla, hogy ilyesmi program létezne...
2010. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ő nem kapcsolja be te nem tudod nézni, ez nem Hollywood, hogy egy dagadt hacker minden szar webkamerára rácsatlakozik.
2010. okt. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
...nem vok dagadt,sokvány vok :D
2010. okt. 27. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:
és szerencsétlen.
2010. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Basszátok meg magatokat-.-
2010. okt. 28. 18:52
 6/6 Drachvuv válasza:
Igen van ilyen progi de nem javaslom hogy használd! csak privátul válaszolok erre a kérdésre!
2010. nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!