Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 2-ben, ha a simjeim már...

Sims 2-ben, ha a simjeim már jegyesek, hogy kell őket összeadni? (papot hívni, meg zenekart hívni. Stb. )

Figyelt kérdés

sim gyerekekkel el tudok menni suliba? csomó videóban láttam, hogy lekamerázta, h mi volt a suliban.

hogy tudok ruhát vásárolni?


2010. okt. 26. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Esküvői boltívet kell venni, azon lesz olyan opció hogy házasság. Pap nincs a játékban. Zenekart hívni az alapjátékkal nem lehet, de az Éjszakák kiegészítőben van zenekar (nem tudom, hogy lehet-e őket hívni, nekem az a kiegészítő nincs meg).

Gyerekeket sehogy nem lehet iskolába kísérni, amit láttál csak beállított kép/videó volt. Le lehet tölteni a játékhoz ilyen iskolai egyenruhákat/tárgyakat.

Vásárolni: telefonon taxit hívsz és elmész egy olyan közösségi területre ahol van ruhabolt. Ott rákattintasz az egyik ruhaállványra és ott.

2010. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!