Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Mario játék lehet ez?

Melyik Mario játék lehet ez?

Figyelt kérdés

Keresek egy Mario játékot, régen nagy kedvencem volt.

Sajnos mára igencsak megfakultak az emlékeim róla, de remélem valaki tud segíteni.


Amire emlékszem, hogy nagyon változatos helyeken lehetett mászkálni, elég hosszú volt a többi Mariohoz képest, valamiféle dinoszauruszt lovagolva is lehetett haladni, amihez úgy jutottam hozzá, hogy összetörtem egy tojást, ha jól emlékszem.

Sajnos ennyi, amire emlékszem, valaki próbáljon meg azért segíteni, köszönöm!


2010. okt. 24. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezt azt hiszem tudom...

Volt a kék és a rózsaszín dinó, a lila uszkálós, a repülős, meg a sivatagos. Imádtam ezt a játékot :)

Adventure island a neve :)

2010. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a Super Mario Sunshine volt az?:D Abban van Yoshi, a zöld dinó, azt is tojásból "kelt" ki, vagyis igazából kitörve:DD
2010. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ZsoltyD ***** válasza:
Nem a Super Mario World-re gondoltál ? Mert abban is lehetett dínón (Yoshi-n) lovagolni
2011. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!