Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wow patchelési gondok, ilyenko...

Muffmágus kérdése:

Wow patchelési gondok, ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tauri törtszerveren vagyok. Nem rég ált át a 3.5.5-ös patch-re. Mindent úgy csináltam ahogyan a nagykönyvben megvan írva :). A wow bal alsó sarkában is kiírja a jó patchet, csak amikor belépek, a karakterek nem jönnek be (ilyet még csinált egyszer anno, de egyik haverom oldotta meg viszont őt nem tudom elérni) és Patchet kér, pedig mind megvan. Egy nagy [RESET] gombot ír ki és amikor rámegyek bejön vmi patchelős program. Valaki pls help. Ha vmi nem tiszta jelezzétek :D. (jah mellesleg átírtam a parancsikonnál a célt Launcher-ről WoW-ra de semmi.) Kérlek segítsetek.
2010. okt. 23. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Realmlist át van írva? Mert mikor én patcheltem átírta eredetire. Esetleg próbálj meg egy cache mappa törlést.
2010. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem jött be egyik sem, a realmlist jó volt, átírtam megint azért, de semmi. :S pls vki segítsen mert már hiányolnak a haverok :)
2010. okt. 24. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!