Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik lehet ez a játék?

Melyik lehet ez a játék?

Figyelt kérdés

Egy indie túlélőjátékról van szó, amely kortárs környezetben (nem sci-fi vagy fantasy) játszódik egy rendkívül ellenséges, posztapokaliptikus világban, amit mutánsok népesítenek be.



Még néhány jellemző:

- vannak vezethető járművek,

- nagyon kevés a nyersanyag,

- kissé stilizált a látványvilág,

- egy kisebb csapat vagy egyetlen fejlesztő munkája,

- amikor a gameplayt láttam róla, akkor még korai hozzáférésben volt.


Amiatt keltette fel az érdeklődésem, mert az idő is fontos szerepet kapott a játékban. Ha jól emlékszem az idő múlásával egyre ellenségesebb lett a világ. Talán valamilyen vírus is terjed.


Úgy emlékszem, hogy roguelike mechanikák is helyet kaptak a játékban, de ebben már egyáltalán nem vagyok biztos.


Amire határozottan emlékszem, hogy a gameplay egy mocsaras területen játszódott, ahol elszórva voltak elhagyatott épületek.


Egy ponton túl pedig egy elég kiterjedt csatornarendszeret fedezett fel a videós.


Nagyjából ennyire emlékszem.



jan. 9. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nézetű?
jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Ez valóban lemaradt. First person nézetet használt.
jan. 9. 13:52
 3/6 anonim ***** válasza:

7 days to die talán


Ezeket még megnézheted, hátha köztük van

[link]

jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 Biztosan nem a 7 Days to Die. Zombik nem voltak benne, és ha jól emlékszem építkezés sem.


Viszont köszönöm a linket, meg fogom nézni.

jan. 9. 16:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ha kutatás közben véletlen te magad találnád meg, kérlek írd majd be nekünk is a megfejtést. Ahogy körbeírtad ezt a játékot, elég sok olyan elem van benne amit szeretek, és kipróbálnám. És az a durva még sose hallottam erről így, pedig elég sok hasonlót ismerek ami survival, roguelike, stilizált és apokaliptikus. Szóval mindenképp érdekelne majd a megfejtés.
jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#3 Megtaláltam, Urge a címe.


[link]


Építkezés van benne, erre rosszul emlékszem. A tetteink hatására pedig egyre növekszik egy köd, ami tovább degradálja a világot, és többek között veszélyes mutánsokat szabadít a játékosra.

jan. 9. 19:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!