Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az XBoxon játszom a Stray...

Az XBoxon játszom a Stray nevű macskás videójáttékal és az interneten láttam, hogy csináltak páran más színű macskákat a játékhoz. Az érdekel, hogy hogyan lehet a macska színét átváltoztatni?

Figyelt kérdés

#játék #macska #Xbox #Video Game #MásSzínűMacska
jan. 8. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Xboxon nem lehet változtatni a cica színét, de PC-n is csak nem hivatalos modokkal.
jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hivatalos fejlesztői mod/választás nincs, max nexus modos, az viszont csak PC-re elérhető.
jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ismerem a Nexus Modot, de ott a bejelentkezés mindenképpen fizetős? Egyébként se lenne jó, szóval mindegy..
jan. 9. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, nekem ingyenes fiókom van.


Ha rámész a reg-re ezt írja:

Register for free now or upgrade your experience with extra perks and support Nexus Mods by becoming a Premium Member.


Lehetsz ingyenes meg prémium felhasználó is, a prémiummal jár pár plusz előny, könnyítés letöltésben stb.

jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oh, ok köszi 4 anonim
jan. 9. 21:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!