Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A ZooMumba nevű internetes...

A ZooMumba nevű internetes játékkal csak akkor tudok játszani, ha fizetek érte?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 10:07
 1/5 anonim válasza:
szia! szerintem nem... én a 6. szinten vagyok. Igaz az állatkertem egy nagy nulla a vendégek szerint! :-)) szerintem szörnyű lassú játék. Vagy ott ülsz egész nap, vagy éhenhalnak az állatatid! :-(
2010. okt. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Természetesen nem. Ingyenes a játék. Csak ha fel akarod turbózni az állatkerted, akkor van rá lehetőség, hogy fizetsz és akkor mindenféle hipiszupi dolgokat tudsz venni.

Én 8as szinten vagyok.

Az előzőnek: nem halnak meg az állatok, csak ha nem játszol sokáig, akkor lebetegszenek. Persze meggyógyíthatóak. Továbbá a hőmérő nem működik egyelőre, senkinél nem jelzi a látogatói elégedettséget.Nálam is 0, pedig elég szépen gyarapodok.

2010. okt. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Köszi az infót!! Én meg már kezdtem 2ségbeesni! :-)
2010. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Juj köszi! Lehet akkor regisztrálok. :)
2010. okt. 23. 21:20
 5/5 anonim válasza:
én is 6-os szintű vagyok.Nekem tetszik a játék és a vendégek is jönnek meg pénz is van bőven :D
2010. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!