Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Xbox Kinect-hez miért nem...

A Xbox Kinect-hez miért nem adnak ruhát?

Figyelt kérdés
láttam videót és egy kamera, ha jól tudom felveszi rólad a képet..nem lenne egyszerűbb egy ruhát felvenni, amin érzékelné minden mozdulatodat, kb 300-szor pontosabban mint ruha nélkül?
2010. okt. 21. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
jézus krisztus, egy kb 500 ponton érzékelő ruha tudod mennyibe kerül?, meg amúgyis nem lenne kényelmes, csupa műanyag.
2010. okt. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt kényelmetlen lenne állandóan felvenni, másrészt megfizethetetlen lenne a célközönség számára.
2010. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
gondoltam, hogy írni fog egyből egy okoskodó k"csög és persze Jézus Krisztussal indít, hogy drága lenne...bírom amikor minden kérdezőt tök hülyének nézik az inkognitóban írogató nasa mérnökök... nem azt mondtam, hogy 500 ponton...elég lenne kb 10-15 ponton..és miért lenne megfizethetetlen? valaki leírja a részletes indoklást vagy inkább olyan dolgokat írogat, amivel tuti meggyőzné a microsot célközönségét, ha a kérdést feltenné egy olyan hülye mint én...
2010. okt. 21. 23:07
 4/9 anonim ***** válasza:
15 pontot most is érzékel ruha nélkül. Szóval akkor minek ruha, amiért többet kellene fizetni? Plusz ezek a ruhák még nem wirelessek, szóval valószínű elesnél a sok vezetékben játék közben.
2010. okt. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok és érdekes, hogy nasa mérnöknek nevezel, mer 15 éves gimnazista vagyok xD
2010. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
neee?? komolyan? :)
2010. okt. 22. 14:50
 7/9 anonim ***** válasza:
de, tényleg :D
2010. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én örülök hogy nincs hozzá ruha, tökéletesen érzékel így is (nem is feszes ruha volt rajtam hanem csak melegítő).ahol jobban lényeges a feszes cucc az a fitness játék mert ott le is méri a méreteidet(de ott meg amúgy is sportfelszerelésebn edz valaki) a másik meg ha többen játszanak felváltva mondjuk egy 6 fős társaság, elég macerás lenne állanóan ruhákat cserélni..
2010. nov. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Te tényleg normális vagy? Ha te inkább játszanál ruhába akkor vegyél fel egy olyan ruhát és kész.
2011. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!