Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri gamepadot venni PChez?

Megéri gamepadot venni PChez?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, mint ami a PS-ekéhez hasonlít. Milyen játékokat lehet vele irányítani? Need For Speed-e és Sims2-t játszom leginkább. Ezeket lehet?
2010. okt. 21. 21:01
 1/6 A kérdező kommentje:

És ha igen milyet?

PS-éhez hasonlót: [link]

vagy

Xbox-éhoz hasonlót: [link]

2010. okt. 21. 21:47
 2/6 anonim ***** válasza:
NFS-t lehet Gamepaddal játszai, és sztem az X-Boxos jobb!
2010. okt. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na ez valami vicc?
2010. okt. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Resident Evil 4 pc-s verzióját gamepad-ra tervezték!
2010. okt. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) Nem, nem viccnek szántam, csak eddig nem voltam akkora játék fan, de mostanában elég sok a szabadidőm és gondoltam ideje lenne beruházni egy gamepadra. Joystickom volt anno, de az valahogy nem volt az igazi.

Szóval gondoltam tájékozódom itt kicsit először. HA tudtok még gamepaddal frankón játszható játékokat ajánlani annak örülnék:)

2010. okt. 22. 22:12
 6/6 anonim válasza:
az ujjab játékok szinte mind lekezeli, és én xbox controllert ajánlanám, mindenben üti a ps-ét de főleg kényelemben:)
2011. máj. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!