Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A gta VI hoz szerintettek...

A gta VI hoz szerintettek kéne korhatár?

Figyelt kérdés

Szerintem kéne , én nagyon várom de nem akarom hogy 12 évesekkel legyen

teli mert egyértelműen látszik hogy az hogy 18+ lesz , nagyon élethűen és nagyon részletesen.

A korhatárt pedig mondjuk személyigazolvánnyal kéne igazolni.



2023. dec. 13. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az összes GTA korhatáros, mégis te is kijátszottad őket kis szarosként, és ugyanúgy nem érdekeltek a figyelmeztetések. A játékot online kell megvásárolni bankkártyás fizetéssel. Eleve kiesnek a gyerekek ebből a körből. Ha a szülő megveszi, mert megengedi nekik, akkor nem tehetsz semmit. Személyit bekérni csak úgy nem lehet. Inkább ne játszd a gatekeepert.
2023. dec. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Jaja ahogy #1 írta.


Személyit ha kérnének a kutya sem venné. Senki nem adná ki a személyes adatait csak 1 játék miatt.


Illetve igen, mivel bankkártya kell vételhez így 12 évesek erősen kétlem hogy lesznek. Max tört verzióba SP-ben, de multi alatt semmiképpen sem lesznek.

2023. dec. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1 es honann tudod hogy én hány éves voltam 20+ éve? Valószinűleg te is benne vagy abban a korosztályban amit irtam és ez ezzel a bajod:D
2023. dec. 13. 17:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, hiszen kizárólag olyan emberek nem érthetnek egyet veled, akik ellen kérdeztél. Mondok egy hasonló sületlenséget: ha te '97-ben már elmúltál 18, akkor 40+ évesként neked már a passziánsz és sudoku való, nem az FPS játékok. Remegő kézzel és nagy reakcióidővel, nem is menne a játék.
2023. dec. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Hintalow ***** válasza:
50%

Hát ha a 6-os már valami modern multira èpülő vacak lesz, akkor egyszerű a válasz, nincs èrtelme foglalkozni vele.

Lehet èn vagyok öreg, de gta-t a sztori miatt játszom, nem vagyok kìváncsi mások hülyèskedèsère 😀

2023. dec. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
#5 Kétlem hogy multis lenne a story része, ellenben az igen esélyes hogy folyamatos online létet megkövetel majd a story is. Szóval törtbe már nem is lehet story-zni sem. Persze ez is csak feltételezés, de nagy az esély rá.
2023. dec. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Hintalow ***** válasza:

De hát ez hogy kapcsolódik az eredeti kèrdèshez? (12 èvesekkel legyen teli)

Egyèrtelmű, hogy csak online multiról volt szó vègig😀

2023. dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
#7 Úgy hogy ha online kell lennie a játékosnak, akkor meg is kell vennie. Ergo 12 éves kis vérpistikék kilőve. :D
2023. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as dehát a gta online is tele van kisgyerekekkel :D Szóval h lennének kilőve? Ma már van Junior kártya a gyerekeknek is. Simán megveheti a zsebpénzéből. Szóval erről ennyit :D


4-es akkor nekem se kéne 93-asként 30 évesen játszanom FPS játékokkal meg pl mobákkal ezek szerint? Gondolom a többi játékos ha megtudná akkor ez report indok lehetne h öreg lennék már hozzá vagy mi? :D


Kérdező az összes GTA 18+.os volt :D Szóval erről ennyit. Személyit meg nem kérhetnek a boltok. na meg interneten ha online veszed ellenőrzni se tudnák ha lenne iylen törváény

2023. dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Az 5 a lótrágya EPIC miatt van tele gyerekekkel. Minden boldog-boldogtalan csinálhatott 1 hétig kismillió fiókot EPIC-en GTA 5-nek mikor ingyen adták... EPIC tette rákossá az 5. részt(mint ahogy sok más játékot is).
jan. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!