Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tudtok a Harry Potter és...

Mit tudtok a Harry Potter és a halál ereklyéi c. PC játékról?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:

EA Bright Light Studio fejleszti vagyis megint valami összecsapott gyenge HP játékot csinálnak!

Két részben fog megjelenni mint a film is!

Az első része idén November 19-én!PC, Nintendo DS, PlayStation 3, Xbox 360 és Wii-re!

2010. okt. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg ez is inkább az akciórol fog szólni. Ilyen TPS fedezékbe és lőj típus lesz.
2010. okt. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért az EA Bright Light Studio gagyi játékokat csinál? Én még egyet se próbáltam, csak a hadik HP-t, de az tényleg gagyi volt. Viszont annyira reklámozzák most, hogy jó lenne, ha valami jót csinálnának. Köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 21. 20:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Már az EA az egész csapata általában gagyi játékokat csinál de a EA Bright Light Studio részleg az meg főleg!

Nem várj valami nagy durranást összecsapják gyors pénzszerzés céljából hogy a rajongók úgy is majd megveszik!

2010. okt. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Semmit.
2010. okt. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én az 5öt próbáltam (1,2,3at...:D) de nekem nem jött be.Végig mászkálni kell benne,meg kérdezősködni,aztán egy kis harc aztán megint...abba is hagytam.Persze neked ettől még bejöhet:)
2010. okt. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Tegnap délután szereztem meg, mostanra a fő játékvonalat végigtoltam, pedig nem is voltam sokat a gép előtt...

A grafika nem olyan rossz, a szinkron viszont borzalmas. A játékmenet is lapos, ismétlődnek a dolgok. Nem szól másról csak mész és darálod az ellent a gép-pálcáddal... Teljes mértékben kiveszett belőle a Harry Potter feeling. Semmi kártya, semmi cukor, semmi emelgetős-keresgélős varázslás.

Szerintem elég szánalmas lett.

Én ezt tudom róla :D

2010. nov. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én is tegnap kezdtem el játszani, mára már végig is vittem, akiket mondtál, az mind igaz, de egy pozitívum, hogy a varázslatok váltásának módját sokkal jobban csinálták meg, mint az eddigiekét...
2010. nov. 20. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!