Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehetséges-e, hogy TruckersMP-...

Lehetséges-e, hogy TruckersMP-n csináljak új fiókot, úgy, hogy az eredeti bannolva van?

Figyelt kérdés
TruckersMP-ről nemrég ki lettem bannolva, a szar szabályzat miatt 1 hét helyett 3 hónapot kaptam (és már 2 éve kapok minden kis szarság miatt), már k*rvára elegem van belőle, nem lehet valahogy kijátszani a rendszert, és csinálni új fiókot, amin játszhatok addig, míg az eredeti fiókom bannolva van??

2023. okt. 22. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

"§1.2 - Kitiltás kikerülése - 90 nap


Ha létrehozol vagy használsz egy másik felhasználói fiókot, hogy tudj játszani amíg a másik fiókodon a kitiltás aktív, vagy amennyiben megpróbálod a kitiltás bizonyítékát törölni, abban az esetben, ha bizonyítani lehet, hogy ezzel elkerülöd a kitiltást, a staffok fenntartják a jogot, hogy bármiféle figyelmeztetés nélkül újra kitiltsanak. Az e-miatti kitiltás bizonyítékát szigorúan tilos nyilvánosságra hozni, mivel ez bizalmas szerveroldali információt tartalmaz."



Mi lenne ha betartanád a szabályzatot és megtanulnál vezetni? Érdekes módon engem 8 év alatt egyszer sem bannoltak és több, mint 2000 órám van a játékban. Te vagy a probléma és nem a szabályzat!

2023. okt. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát ilyen hozzáállással itt te vagy a sz#r és nem a szabályzat. xD Jogosan kaptad.
2023. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
3-4 hét alatt 1-szer ütköztem, mivel billentyűzettel nem olyan egyszerű kanyarodni, mint kormánnyal. azt meg nem mondtam, hogy nem jogosan kaptam, csak azt, hogy 3 hónapot nem érdemlek pl egy kis ütközés miatt, ami 3 hét alatt történt.
2023. okt. 22. 23:29
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

"§2.8 - A kitiltások kiosztásának rendje


Az első 3 kitiltás a staff döntése alapján lesz megszabva.

A negyedik kitiltás harminc napos.

Az ötödik kitiltás kilencven napos.


Azok a kitiltások, amiket a felhasználó több, mint 12 hónapja kapott, ebbe a szabályba nem számítanak bele, a meghosszabbítás az aktív (kevesebb, mint 12 hónapos) kitiltások száma alapján történik. A kitiltás lejárata nem lesz megváltoztatva, ha ugyan az egy éves időtartamon belül kapta a felhasználó, az eredeti lejárati ideje már ezen az időtartamon kívül esik. Ha már korábban volt 2 olyan kitiltásod, ami meg lett hosszabbítva, a staffok a következő kitiltásodat kilencven naposra fogják módosítani, attól függetlenül, hány kitiltásod volt az elmúlt egy évben. A kitiltástörténet miatt meghosszabbított kitiltásokat nem lehet csökkenteni, fix harminc és kilencven naposak."


Olvasd el a szabályzatot...

2023. okt. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
#4 Mai fiatalok nem olvasnak szabályokat, csak sírnak haj ön a szankció. :D xD
2023. okt. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
*ha jön
2023. okt. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok gyerek, és fiatal sem. olvastam a szabályt, de nem érzem igazságosnak, ezért akarom kikerülni, mivel ha 1 hét kitiltás jár érte, akkor miért 3 hónap? nem vagyok egy olyan idióta sofőr, hogy mindig mindenkinek nekimegyek, hanem csak 3-4 hetente egyszer, véletlenül, MIVEL BILLENTYŰZETTEL NEM LEHET ÚGY JÁTSZANI, mint kormánnyal. és ezt nem szeretném többet elmondani, ne a szabályzatot irogassátok, meg hogy fiatal vagyok, és sírok, hanem a megoldást a problémámra.
2023. okt. 23. 11:34
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Miért ordítasz?
2023. okt. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
#7 Elolvastad a szabályzatot? Ez nem az első kitiltásod volt, hanem már legalább az 5! Ezért kaptál három hónapot. Most pedig légyszi fejezd be a rinyálást. Billentyűzettel is lehet jól játszani, te max csak béna vagy. Ne a billentyűzetre fogd!
2023. okt. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

"BILLENTYŰZETTEL NEM LEHET ÚGY JÁTSZANI, mint kormánnyal"


Érdekes. Én elejétől fogva bill+egérrel tolom mégsincs ilyen jellegű problémám. xD

2023. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!