Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assasin's creed kombók?

Assasin's creed kombók?

Figyelt kérdés

Hali!

Nos az Assasin's creed 1. részében elakadtam,hogy miért?

Mert,egyszerűen lehetetlen a tovább jutás az én kombó tudásommal,amiket a tutorialban ad úgy csinálom ahogy mondja,de bassz@ aktiválni -.- a többi pedig csak úgy véletlenül jön be.Szóval mondanátok nekem 1-2 hatásos kombót? :D persze lehetőleg azt is,hogy-hogyan tudom aktiválni.


2010. okt. 18. 21:50
 1/7 A kérdező kommentje:
UI:Az lemaradt,hogy PC-n van meg a játék :D
2010. okt. 18. 21:54
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy működnek valódi harc közben is, mint a tutorial-ban. Gyakorolj!


Egyébként melyik részről van szó?

2010. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. :) Ha a 2-ról akkor kiírtam volna :P

De..lehet,hogy rosszul írtam le a magyarázatot..igazából magát a tutorialt sem értem xD.Ezért lenne jó ha valaki leírná,hogy 2x jobb klikk majd bal,stb stb.. :D

2010. okt. 18. 22:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Értettem a kérdést. Az érdekel, hogy az első részben pontosan hol tartasz :)

Hátha tudok mondani valami trükköt.


A tutorban pedig leírja, hogy pontosan hogy tudod előhívni a kombót.

2010. okt. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Ac 1 is meg a 2 is elég egyszerű a harcrendszert nézve. A legalapabb dologgal simán végig lehet pörgetni, ez pedig a counter attack. Boxon nyomtam, szóval helyettesítsd be a billentyűket: védekezel folyamatosan, amikor meg látod, hogy lendül az ellenfél karja, megnyomod az ütés/támadás/kivégzés gombot.
2010. okt. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még eléggé az elején tartok,Jeruzsálemben vagyok és a 2. kivégezendő emberkénél akadtam el,ahol véget ér a kergetés rengeteg katona áll a védelmére és mint mondtam,az én kombó tudományommal csaknem lehetetlen ott tovább jutni :D.A kombókat pedig olyan szinten nem tudom alkalmazni,hogy mint te 05:55-ös mondtad,az ütés/támadás/kivégzés gombokról fogalmam sincs,hogy melyik mi :D
2010. okt. 19. 14:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Végre sikerült megölnöm :D lefogták nekem a járókelők :),és a harc is megy :D
2010. okt. 19. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!