Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kinek mi a kedvenc pályája...

Kinek mi a kedvenc pályája Mafia 2-ben?

Figyelt kérdés
nekem az amikor egy széfet kell kinyitni és lopakodni kell a biztonságiak elől...
2010. okt. 17. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a hentesnél amikor a csatornán keresztül kell belopakodni. Kajak ott álltam fél órát mire ki mertem menni a folyosóra, lát az őr, csak ugye én nem gondoltam, hogy a játék szerint nem és nyugodtan kifuthatok a másik falhoz.
2010. okt. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az nekem is tetszett csak azt sikerült elsőre megcsinálnom, nem tudom szerencsém volt-e vagy sem, de túl könnyűnek tűnt..
2010. okt. 18. 00:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a részeges jelenet tetszett a legjobban, akkor amikor a hulla elásása után vittük haza Joe-ékat. Szakadtam a röhögéstől, amit az autóban műveltek :D
2010. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaaa az mekkora volt, meg kellett állnom kocsival mer majdnem behányt.
2010. okt. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor a rakparton kell a főnököt levadászni.

Amúgy meg nagy csalódás volt nekem a Mafia II.

Az egyet oda-vissza kijátszottam vagy 30-szor ismerem fejből minden részletét, szerintem a legjobban megcsinált játék valaha, a története, mint vmi Oscar-díjas filmé.

Ezek után vártam a második részt, mint a zsidók a messiást, erre kiderül, hogy vmi B-kategóriás játék. Legalábbis az egyhez képest.

2010. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát igen ez pontosan így van ahogy mondod. Olyan mint a Világok harca és a Világok harca 2. Ég és föld és nevetséges a kettő az egyhez képest.
2010. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen ezt már mindenki tudja, hogy szar a mafia 2...én is egyetértek, de ha kétszer olyan hosszú lett volna a játékidő, mint amennyi volt...akkor itt istenítené mindenki, hogy milyen király...én a vice city-vel jobban elvoltam, mint a mafiával anno, viszont a gta4 sokkal sz+arabb volt sztem mint a mafia 2...
2010. okt. 23. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!