Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell szellemet idézni?

Hogyan kell szellemet idézni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és nemsokára lesz egy pizsabapartim. szellemet szeretnék idézni velük. googlen is rákerestem de vagy ilyen elkészíthetetleneket mondanak vagy baromságokat.
2010. okt. 17. 16:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
tükör előtt 3x ki kell mondai a nevét.... kinek sosem mondjuk ki nevét.
2010. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
aha. láttam a filmet.:) köszi a kommentet. még nem jutott eszembe hogy én csináljam meg.:D
2010. okt. 17. 16:34
 3/13 anonim ***** válasza:

És mégis minek akarsz te szellemet idézni? És kit?

Ne hülyéskedj már...

Mellesleg ezerszer feltették már a kérdést, úgy hogy ha használod a keresőt bal oldalt, akkor -már ha van, aki komolyan vette- szemezgethetsz különféle ötletek közül.

2010. okt. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
benyomsz egy csilisbab konzervet:D:D
2010. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
xD hát az tényleg ilyesztő lenne. de valami komolyabb válszra várok.:D azért köszi.:P
2010. okt. 17. 16:55
 6/13 A kérdező kommentje:
előző kommentelőnek pedig: azért szeretnék szellemet idézni mert kíváncsi vagyok milyen lehet. mellesleg pedig (:D) kössz hogy szólsz hogy már más is feltette.
2010. okt. 17. 16:57
 7/13 anonim ***** válasza:

idézek én neked szellemet itt és most:

- Félig Fej Nélküli? Hogyan lehet valaki félig fej nélküli?


- Így - felelte ingerülten a szellem, azzal megfogta a bal fülét, és rántott egyet rajta. Erre az egész feje kibillent a helyéből, és a vállára dőlt, mintha csuklópánt rögzítené a nyakához. Valaki bizonyára megpróbálta lefejezni őt, de nem végzett elég alapos munkát.

2010. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
humoros vagy -.-"
2010. okt. 17. 18:46
 9/13 anonim ***** válasza:

semmiképp se legyen a létszámotok páratlan szám, mert akkor az egyikőtöknek csúnya vége lesz:S

Valamilyen tárgy, cikk, vagy bármi, ami az adott személyre utal, a közvetlen tárgy jobb, mármint ami egyenesen a halottól származik(a kör közepére rakni)

Papír, ceruza az egyikőtöknél, aki koncentráció alatt fog írni, az egyikőtök kérdezgeti a hullát, hogy szia, mizu, hogy vagy, stb, közben a másikótok leveti papírra azt, ami a koncentráció alatt előtt a pillanat törtrésze alatt eszébe jut(mivel ezen az emberen keresztül kapod majd a válaszokat, ha elég erős a kapcsolat).

Nem elröhögni.

Lehet azt is, hogy mindenkinek van egy gyertyája, és ha az egyikőtöké kialszik, annak vagy kampec, vagy rajta keresztül jön létre a dolog(ezeseben nála a ceruza, papír). De lehet fordítva is. Másfelől a túlvilág kapuit elég nehéz megnyitni, sőt, te nem is fogod tudni, szóval csak akkor tudod megidézni az adott személyt, ha az még nem kelt át a túlvilágra. A másik dolog: többnyire nem elég egy tárgy, az egyikőtöknek közel kell állnia a halotthoz(rokon, szerető, stb), vedidegeneknek nem fog megjelenni a szellem, ő se hülye, legfeljebb ha a halál helyszínén csináljátok a dolgot. Ennyi tellett tőlem, ha valami még eszembe jut, szólok. De szerintem még mindig a csilisbab a nyerő:D:D:D

2010. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd, az előbbit kibővítettem.


Kellékek: gyertya(természetes fény), papír, ceruza, faasztal(de lehet a földön is csinálni), villany leoltva, ablakok kinyitnak, és a két legfontosabb, a koncentráció, mindegyikőtöknek komolyan kell hozzáállnia, ez egy lánc, ha megszakad, akkor bukta, a másik, erősen hinnetek kell a dologban és előre eltervezni, hogy milyen szándékkal akarjátok az adott személyt megidézni.

Ha szellemet akartok idézni, nem mindegy hányan csináljátok. Lehet 2,4,6,8,10 ember és így tovább, semmiképp se legyen a létszámotok páratlan szám, mert akkor az egyikőtöknek csúnya vége lesz:S

Valamilyen tárgy, cikk, vagy bármi, ami az adott személyre utal, a közvetlen tárgy jobb, mármint ami egyenesen a halottól származik(a kör közepére rakni)

Papír, ceruza az egyikőtöknél, aki koncentráció alatt fog írni, az egyikőtök kérdezgeti a hullát, hogy szia, mizu, hogy vagy, stb, közben a másikótok leveti papírra azt, ami a koncentráció alatt előtt a pillanat törtrésze alatt eszébe jut(mivel ezen az emberen keresztül kapod majd a válaszokat, ha elég erős a kapcsolat).

Nem elröhögni.

Lehet azt is, hogy mindenkinek van egy gyertyája, és ha az egyikőtöké kialszik, annak vagy kampec, vagy rajta keresztül jön létre a dolog(ezeseben nála a ceruza, papír). De lehet fordítva is. Másfelől a túlvilág kapuit elég nehéz megnyitni, sőt, te nem is fogod tudni, szóval csak akkor tudod megidézni az adott személyt, ha az még nem kelt át a túlvilágra. A másik dolog: többnyire nem elég egy tárgy, az egyikőtöknek közel kell állnia a halotthoz(rokon, szerető, stb), vedidegeneknek nem fog megjelenni a szellem, ő se hülye, legfeljebb ha a halál helyszínén csináljátok a dolgot. Ennyi tellett tőlem. De szerintem még mindig a csilisbab a nyerő:D:D:D

2010. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!