Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pár nap és megjelenik a...

Pár nap és megjelenik a Starfield. Milyen játék lesz szerintetek?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen csak mérgezés alapján.

2023. aug. 29. 13:55
A kérdező szavazást indított:
GOTY esélyes
Közepes
Rossz
Botrányos
19 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Még nem mérgezett meg.
2023. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretném, hogy jó legyen. Mass effect trilógia óta várok már egy sztori alapú, űrben játszódó játékra.
2023. aug. 29. 14:05
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát szerintem az garantálható, hogy első pár hónapban még nem az a játék lesz mint aminek tervezik, annyi elsz benne a bug.
2023. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Én úgy mondom hogy remélem jó, hogy igazából még nagyon sok évig a közelébe se fogok tudni menni, annyira elavult gépen vagyok.

Viszont a Bethesda az egykori kedvenceim között volt, mostanra elég sok, finoman szólva megkérdőjelezhető döntést hoztak. És szintén finoman szólva, érdekes irányokat húznak be manapság. Mind üzleti elvek, mind játékbeli fontossági prioritások, irányok szempontjából. Szóval én őszintén remélem, hogy kicsit ezzel a játékkal sikerül majd visszatalálni a korábbi önmagukhoz.

Elég sok játékcég van manapság is, akik figyelembe veszik a játékosok véleményét, és meghallják hogy valójában mire vágynak az igazi fanok. Nem pedig a minél nagyobb réteg kiszolgálására mennek rá, mert abból egyenes út következik az adott játék lebutítása irányába. És a pénz mindenek felett szemlélet is meglehetősen káros a modernkori játékok játszhatósága és élvezhetősége szempontjából. Szóval én őszintén remélem hogy ezeket a tényezőket is figyelembe vették, és eszerint készítették el. Bár valószínű naív vagyok. Pár nap és meglátjuk.

2023. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Valószínűleg többé-kevésbé közepes és általában inkább lefelé lóg majd ki az átlagból, mint felfelé, mint a Bethesda összes játéka az utóbbi 10 évben.


Arra is számítanék, hogy eléggé bugos lesz. Még nem jelent meg olyan Bethesda játék, ami ne lett volna az.

2023. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Fallout 4, a Wolfenstein részek, Prey, Doom-ok, azért szerintem ezek nem sikerültek rosszul.
2023. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

A Fallout 4 az egyetlen, amit ezek közül a Bethesda Game Studios fejlesztett és a legjobb indulattal is közepes.


A Doomot és a Wolfensteint az id software fejlesztette, és a Bethesda Softworks adta ki (anyavállalata a Game Studiosnak és az Id-nek is). És azért a Wolfenstein minősége eléggé lefelé ívelő pályán volt az Old Blood után. A New Blood-ot meg jobb, ha el is felejtjük. Nekem a Doom Eternal se tetszett annyira, mint a Doom 2016, de ez legyen az én fogyatékosságom.


A Prey 2017-et az Arkane fejlesztette, a Bethesda Softworks csak kiadta.

2023. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Egy középszerű gamepassba jó lesz játék.
2023. aug. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gugu Gabor ***** válasza:
66%
A morrowindek vagy a falloutok sanbox játékok voltak mindig is szóval jóval nagyobb szaabdság jó val több küldetés stb de a másik oldalat jóval kevésbé kidolgozott küldetések npc k stb szóval én ezt várom csak most űrben
2023. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!