Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The sims 2 és kiegészítő...

The sims 2 és kiegészítő gondok, valaki tud segíteni? (LENT)

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom, hogy meg van a the sims 2 és töltöttem le hozzá kiegészitőket, felraktam öket persze nem egyszerre. A bulis cuccokal müködött, most fel raktam a többit is meg, meg vettem a mesés díszleteket eredeti cb-be, szóval az a baj hogy mikor indítanám azt irja ki hogy rakja be a meghajtóba a jó utat cd/dvd-t, nemértem mert az van bennt!? Valaki segitsen!
2010. okt. 15. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Crackelted a jó utat?
2010. okt. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen de most az volt , hogy ujra raktam az egészet , szépen sorba. eljutottam a bulis cuccokig (alap játék -> egyetem -> csilli-villi cuccok -> évaszakok éééééss a bulis cuccok)

Azt irja ki hogy ellenörizzem ,hogy a bulis cuccok cd van e a meghajtóba (de kérdezem én ha feltudta rakni arról a cd-ről és az van bennneeee akkor mééé velem szórakozik :'( )

áááá segitsetek

2010. okt. 22. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az alapjátékot nem kellett crackelnem és mindig csak a kiegészítőket crackeltem.És amit utoljára felraktam azzal indítottam el a játékot.Amúgy jó helyre tetted a crack-et?
2010. okt. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen igen , craceltem mindent jól csináltam és az ucsót inmditottam el :S
2010. okt. 26. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom mi lehet!Még arra tudok gondolni,h. jó-e hozzá az a crack,amivel crackelted.Mert a sims 3-nál úgy van,h. van egy verziószáma a játéknak és annak megfelelő crackkel lehet csak crackelni.Azt viszont nem tudom,h. a sims 2-nél hol lehet megnézni a verziószámot!Vagy még sims 2-nél az is gond szokott lenni,ha az alapjáték mappájába kerülnek a kiegészítők,mert felülírhat 1-2 fájlt.Én mindig úgy szoktam telepíteni,h. az alapjátékot hagyom,h. feltelepítse ahová akarja.Nekem ide szokta: C/Program Files/EA/ És a kiegészítőknek pedig a "D-én" szoktam csinálni mappákat.És amikor telepítem a kiegészítőket akkor a gyakorlott felhasználónál kiválasztom azt a mappát,amit létrehoztam neki a "D-én".Nekem eddig így nem volt gond!Akkor írta ki nekem ezt,amikor nem volt crackelve.Amikor crackelted,akkor kiírta,h. felülírod-e a meglévő fájlt?
2010. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hy ugy csináltam csak nekem a d-n volt az alap játék is , külön mapákba pedig a többi !
2010. nov. 2. 02:13
 7/7 anonim ***** válasza:
És most sem jó?A crack fájlt biztos a kiegészítő mappáján belül a Tsbin mappába tetted?És kiírta,amikor másoltad a crack fájlt,h. felülírod e?
2010. nov. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!