Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Red Dead Redemtiont-t végig...

A Red Dead Redemtiont-t végig toltad már?

Figyelt kérdés

Ez a játék csak egyféleképpen végződhet nem?

68 %-on járok, de már nemigazán akar újabb feladatokat adni.

Ennyi mellék küldetés lenne még?

Sok olyan dolgot nem tudtam csinálni benne amíről olvastam.

Pl autóba sem tudtam beülni.


2010. okt. 15. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Nem tudsz autot vezetni. Annyira tenyleg nem valtozatos, es nincs tul sok mellek kuldetes.
2010. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem , lesem töltöttem , megéri jó?
2010. okt. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a hiany erzet ellenere nagyon tetszett. Szerintem megeri. A story jo, a jatekmenet jo, csak a mellek kuldeteseket hianyoltam. 40 orat siman el lehet vele lenni.
2010. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Autóba nem tudsz ülni. Van egy küldetés, ahol autóban visznek a célhoz, ennyi. Melléküldetések azért vannak, a kérdőjeleket kell keresni, csak akkor jelennek meg, ha a közelükben vagy. Plusz a challenge-ek. A vége viszont átba**ós, én 4 hónappal utána jöttem rá, hogy tulajdonképpen nem is játszottam ki, mert nem volt credit. Pont most pótoltam hétvégén.
2010. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra rajottem, hogy vannak... De nem sok, foleg ahoz kepest, hogy mit igertek. Az utolso kuldetes is egy mellekkuldetes mivel kerdojel inditja... De akkor is csalodott voltam a jatekban ebben a teren...
2010. okt. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!