Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a Rainbow...

Miért nem indul el a Rainbow Six Siege?

Figyelt kérdés
Régen sokat játszottam, aztán abba maradt, majd pár hónappal ezelőtt újra leszedtem, de egy idő után töröltem. Nemrég megjött a kedv egy új társasággal, de sajnos nem indul a játék, felugranak az Ubisoft "popup"-jai, meg a játék kis képe is a monitor közepén, de aztán minden további nélkül leáll. Volt valakinek ilyen problémája, és esetleg sikerült orvosolni? (driverek frissítve, .net keretrendszer frissítve, rendszergazdaként indul, windows frissítve, vidikártyát használ, régen semmi baja nem volt)

2023. júl. 15. 02:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj 1 Steam fájl ellenőrzést első körben. Lehet valami sérültletöltés közben.
2023. júl. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, azt kifelejtettem bele írni, de az is meg volt korábban. Nem volt gond azokkal. :/
2023. júl. 15. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!