Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 2-ről van szó, sok...

Sims 2-ről van szó, sok kérdésem van, többi lent (? )

Figyelt kérdés

1) hogy kell nyilvános etye-petyét csinálni a simjeimmel?

2) hogy kell gyereket szülni, ill csinálni?

3) b_ziknak (házasok, meg etye-petyézni is tudnak) hogy kell gyereket csinálni? Örökbefogadás?

4) A b_zik tudnak flörtölni a csajokkal és a pasikkal is?

5) Hogy kell kitörölni a települést, amit én csinéltam?

6) Hogy kell kitörölni a családokat anélkül, hogy házzal el kellene költöztetni őket?

7) Hogy ell úgy menteni, hogy pontosan vissza lehessen tölteni az adott játékállást?

8) Hogy kell levenni a cenzúrát a simekről?

9) Pénzkód (milyen kombináció, és mi a kód?)

10) Ha a kobaknyugtatót viselik a simjeim, akkor lemmegy a szintja mindenből????

11) Pénzfa: akkor hoz sokat, ha a simek boldogok?


2010. okt. 11. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

1) csak annyi, hogy odahívod a többi simet.

2) ágyba fekteted őket -> gyereknemzés. ha sikeres az "akció" a dolog után csilingelést hallasz. ha nincs, tovább kell próbálkoznod.

3) igen

4) igen

5) nem tudom, nézd meg az alább linkelt honlapon.

6) kiköltözteted őket a családtárolóba.

7) ctrl+S

8) szerintem nincs rá mód, de ha mégis, itt nézd meg, hátha van rá kód: www.gportal.hu/rosszcsontok

9) shift+c, motherlode

10) nem

11) mindig ugyanannyit hoz.

2010. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.) Nyilvános etye-petye azon a közösségi területen lehet, ahol van öltözőfülke. Ott az egyiket beküldöd ruhát próbálni, a másikkal rákattolsz a foglalt fülkére, és kijön h Etye petye x simmel. De a liftben is lehet, ha közösségi területen van, az nem tudom pontosan melyik kiegészítőhöz tartozik.

2.) Gyereket csinálni ágyra, jacuzzira kattolva adja ki, azt írja ki, hogy Gyermek nemzése (név) simmel. Normál esetben 3 simnap a terhesség, fel lehet gyorsítani kóddal.

3.) Szintén csaláskóddal lehet, ezt külön leírom.

4.) Igen.

5.)

6.) A szomszédságban rákattolsz arra a gombra, ahol kiadja a családokat. Van egy gomb a még be nem költöztetett családok kisablaka mellett, arra rákattolsz (Család kiköltöztetése menüpont), és utána arra a házra, ahol a család lakik, akiket ki akarsz költöztetni. Ezután bekerülnek a többi, még be nem költöztetett családok közé.

9.) motherlode a legjobb erre szerintem. Belépsz a családhoz, Ctrl+shift+C gombokat egyszerre lenyomod, kijön fent egy sáv, oda beírod a motherlode kódot, és leenterezed. 50000 simoleont ad hozzá, ezt bármennyiszer beírhatod.

10.) Ezt még nem használtam.

11.) Úgy tudom igen.


Na akkor a kód amiről beszéltem:

Szintén a Ctrl+shift+C kombinációt írd be, a kis keretbe pedig ezt: boolprop testingcheatsenabled true. A shiftet lenyomva rákattintasz egy simre, sok új dolgot lehet csalással elérni.

Pl.: a kattolás után kiadja h Spawn, erre rákattolsz, majd van olyan lehetőség h Tombston L and D. kiad egy sírkövet, erre kattintva rengeteg új dolog jön be; például get pregnant with.. és akkor ki kell választani kivel, így lehet a férfiaknak is gyereke akár. A másik tuti dolog szerintem a Spawnon belül a MoodSims (vagy hasonló a neve), ekkor egy kisbabát ad be. Ezzel lehet a szükségleteket és a jártasságokat is feljavítani csalással. Amiket a Simre kattola ad be, azok angolul vannak végig, akkor is, ha a játékod magyar nyelvű. tudsz angolul?

2010. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

20:31-es vagyok még mindig :)


www.mysims.hu

itt rengeteg tipp és ötlet is van.

2010. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat!
2010. okt. 12. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!