Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty 2 1.3 Patch...

Call of Duty 2 1.3 Patch uninstallálásával lenne problémám?

Figyelt kérdés

A probléma az hogy uninstalláltam a cod2-t, most újra fel szeretném tenni, a cod2 fel is megy, de az 1.3 patch nem... Azt írja hogy: már fel van téve, szeretném-e uninstallálni? Azt mondom igen, erre nem csinál semmit és Finish...

Már letöltöttem sok oldalról, mindegyiknél ugyan ezt írja.

Valakinek volt hasonló problémája? És hogy kellene ezt orvosolni? (Köszönöm az értelmes válaszokat!)


2010. okt. 11. 16:28
 1/3 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
ccleaner vagy valami más registry tisztító progit szedjél le, sztem nem törlődött minden reg. bejegyzés és ezért szaraxik.
2010. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Advanced SystemCare-vel csináltam registry ellenőrzést, törölte is, de ungyanúgy rosz :S Más megoldás?
2010. okt. 11. 17:36
 3/3 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
én is azt a progit használom, fasza cucc. Ha nagyon cod 2 hiányod van esetleg próbáld meg letörölni az egészet a "Revo Uninstaller" nevű programmal. Esetleg tölts le feltelepített cod 2-t , én pl pendriven hoztam el spanomtól 1.3 as és működik faszán csak cd key-t kellet beállítani az elején.
2010. okt. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!