Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha csak egy választásod lenne...

Ha csak egy választásod lenne melyik játékot vennéd meg max 12000 ft értékben ps3ra?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 17:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

god of war 3 at

azt nme tom h ki jön e annyibol de biztos

2010. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg milyen tipusu jatekot szeretsz.

akcio: Uncharted 2 vagy God of war collection + god of war 3

rpg: Demon's souls vagy fallout 3

fps: Killzone 2, bioshock 1, vagy orange box

sandbox: red dead redemption vagy infamous

verseny: varnek egy honapot hogy a gran turismo 5 kijojjon

strategia: valkyria chronicles.

interaktiv film szeru jatek: heavy rain


Mivel szinte mindegyiket jatszottam a gt5 kivetelevel (+ a Valkyria chronicles utolso palyaja varat meg magara), mindegyiket melegen ajanlom. Nekem szemely szerint a Demon's souls a nyero a hihetetlenul nyomaszto atmoszferaja, jo harcrendszere, izgalmas bossok, es innovativ volta miatt (meg persze a 200+ ora jatek ido is segit). Azonban ha nem jonnek be a nehez jatekok, akkor inkabb valasz egy masikat mivel ez a jelenlegi konzol generacio egyik legnehezebb (es neha frusztralo) jateka.

2010. okt. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Assasin creed brotherhood. Állat egy játék!
2010. dec. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Pc Guru 95%!!!!!
2010. dec. 7. 11:48
 5/20 HermesxBullet válasza:

05:55 : BrotherHood? AC2 Jobb volt BrotherHood mar valahogy visszater a GTAIV grafikara


De am:


Hat Nem Is Tudom Most God Of War III at mondanam de ma vettem meg 25 euroert :S Szoval ize


Es Jovo heten vennem meg az Alpha Protocolt szoval mondjuk legyen akk az


*** Alpha Protocol :P***


PS3 Foreva *T0XiCBuLLeT* XxX

2010. dec. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 HermesxBullet válasza:

ui: 23:45 nek


inFAMOUS, jo jateknak nez ki,de hidd el megunod gyorsan,mindig jonnek majd a Reaperek -.-'' xDD


Az Uncharted 2 meg igenis egy olyan jatek amibe van akcio, CQB,Stealth etc. Minden Xar Fegyver :DDD

2010. dec. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

En vegig vittem az osszes altalam ajanlott jatekot. Az infamous szamomra az egyik legjobb szuperhos jatek. Ja es en csak exkluziv jatekokat irtam.


Az alpha protocol egy glitch gyujtemeny. Az Assassins creed sorozat szerintem tul van ertekelve, mivel az egyetlen olyan lopakodos jatek ahol kar lopakodni mivel a harc nevetsegesen egyszeru es nehezsegi fokozat nincs. Az AC2ben 7szer haltam meg pontosan es mind a hetszer azert mert leestem valahonnan (azert szamoltam mivel az AC1 is konnyu csalodast kelto jatek volt; pedig az otlet nem rossz). Ha jo jatekra vagysz akkor leirom az osszes jo ps3n talalhato jatekot melyel jatszottam (biztos van meg mas jo jatek is, de az alpha protocol nincs kozottuk. Sot a Mafia 2 es Final Fantasy 13 mellett szamomra az ev csalodasa). Meg annyit hozza teszek a listamhoz, hogy en csak singleplayert jatszok tehat az hogy milyen a multija ahoz sok mindent nem tudok hozzafuzni (minden jatekom eredeti csak en soha nem szerettem multizni):


Exkluziv: Metal Gear Solid 4

inFAMOUS (igenis)

Ratched and Clank future trilogia (foleg tools of destruction)

Prince of Persia HD Trilogia (a ps2s jatekok ujrafeldolgozasa, veletlenul sem a 2008 ban megjelent Pop vagy a 2010ben megjelent csokeveny)

Gran Turismo 5 (meg nem vittem vegig, de kb a felenel lehetek; lvl 25)

God of War collection es GOW 3

Uncharted 2 (az elsot nem ajanlom mivel szerintem unalmas is es elege ps2s feelingje van)

Demon's Souls (Az egyik legjobb jatek jelenleg de Magyarorszagon valamiert senki sem ismeri, 2009s ev jateka a gamespotnak (es tobb masik weboldalon is csak az Uncharted 2 vagy az MW2verte); szerintem a legjobb ps3s vagy xboxos jatek)

Killzone 2

Heavy Rain (remek thriller de 12 oranal tobbre ne szamits)

Valkyria Chronicles (ezt a jatekot szinten nem ismeri szinte senki magyarorszagon, pedig egy remekmu; ha jo strategia jatekra vagyik barki konzolon akkor voila)

Resistance 2 (az elso ritka szar)


Multiplatform:

Vanquish (nekem bejott, valakinek nem)

Orange Box (szerintem ez eri meg a legjobban az arat)

Fallout 3 (2008as ev jateka)

Dirt 2 (jo arcade rally)

ESIV: Oblivion (nem rossz de nekem egyszeruen nem sikerult vegig vinni)

Red Dead Redemption

Resident Evil 5 (pedig nagyon szar port)

COD sorozat (4-6-7)

Batman Arkham Asylum

Ha mar Assassins Creed akkor AC2 (A brotherhood meg tul draga ahoz, hogy a nulla innovaciot kifizessem az ac1 meg ugy szar ahogy van)

Dead Space

GTA 4 (en xboxon vittem vegig szoval lehet hogy mas az elmeny grafikailag, mivel szamomra nem volt semmivel se rosszabb mint a Assassins Creed 1)

Dragon age origins

Bioshock 1 (2007s ev jateka)

Blur (egy szorakoztato arcade racer)

Super Street Fighter 4 vagy Soul Calibur 4

2010. dec. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Littlebig planet lemaradt
2010. dec. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Megvettem a brotherhoodot és Képzeld JOBB MINT A 2 ÚJ HARCRENDSZER 5 ISMÉTLEM 5SZÖR HALTAM MEG A JÁTÉK ELEJÉN ÚGYHOGY TUDOM AJÁNLANI
2010. dec. 9. 15:55
 10/20 anonim válasza:

szerintem az uncharted 2 a gyerő de az uncharted 1-et én sem ajánlom mert nagyon unalmas



én már nagyon várom az uncharted 3-mat!!!!!


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

2011. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!