Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akinek van ps3-ma és wii-je...

Akinek van ps3-ma és wii-je az melyiket ajánlaná?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 15:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem ps3am es xboxom van. 3 honapja az xbox utan akartam venni meg egy konzolt es nagyon sokat kutattam a ps3 vs wii temaban. En, szemely szerint, a ps3t azutan valasztottam, hogy mindket konzolt probaltam. A fo indokok:


1. A ps3nak csak az exkluziv jatekai verik mint minosegben mint mennyisegben a wii jatekait (melyen marha sok kutatas utan is csak 8 olyan jatekot sikerult osszeszednem mely engem erdekelne). Es ehez meg a multiplatform jatekok nem is jonnek szamitasba (mivel az nem kellett nekem az xbox miatt).

Csak, hogy szemleltessem: God of war collection, God of War 3, Uncharted 1-2, Valkyria chronicles, Metal Gear solid 4, HEavy rain, infamous, killzone 2, stb VERSUS Super Mario galaxy 1-2, Mario Kart, new super mario bros Wii, Metroid Prime trilogy, metroid other m, zelda: twighlight princess, dead space extraction. A PS3 exkluziv listahoz hozzajon meg hihetlen mennyisegu top minosegu jatek mely az xboxon is megjelent (melyek onmagukban szinten verik a Wiit). Teljeseg igenye nelkul: GTA 4, Red dead redemption, Mass effect 2 (januarban), Orange box, need for speed sorozat, dragon age, fallout 3, oblivion, call of duty sorozat, dead space, resident evil 5, bioshock stb stb stb...


2. A ps3an a kovetkezo 12 honapban 10 olyan szoftver (pl Last Guardian, Ico collection, Gran turismo 5, Killzone 3, littlebig planet 2, infamous 2, prince of persia trilogy hd collection, need for speed hot pursuit, castlevania stb) fog megjelenni amely engem nagyon erdekel mig a wiin csak egy (legend of zelda skyward sword).


3. A ps3 move technologiaja a wii feljavitott masolata (bar jo szoftver meg nincs hozza).


4. PS3-n lesz 3d allitolag mar iden, de legkesobb jovore.


5. Internet browser mukodik a ps3n.


6. PSN magasan veri a Wii multiplayer opcioit.


7. Blu-ray


8. Rendes hard drive miatt, allandoan uj letoltheto opciok es kuldetesek a jatekaidhoz.


Es meg folytathatnam.


A wii mellett en ket ervet talaltam, mielott megvettem a ps3t.


1. Olcsobb jelentosen (hardver es a szoftver tobbnyire).


2. Visszafele kompatibilis, tehat olyan klasszikusokkal mint N64 mario es MGS Twin Snakeset lehet nyomni, mig a ps3 modelek tobbsegen a ps2 jatekok egyaltalan nem mig a ps1 jatekoknak csak egy kis szazaleka fut.


Remelem valamennyit segitett.

2010. okt. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!