Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3:Lemezhitelesítési...

Sims 3:Lemezhitelesítési sikertelen. Hogy lehetne megoldani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Amikor akartam játszani a játékkal azt írja ki hogy lemezhitelesítés sikertelen.Nem biztos benne hogy a Sims 3 igazi,meg hogy vegyem fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal.Ilyenkor mit kell csinálni?Kerestem az oldalon rá válaszokat általába azt írták le hogy crakkelni kell,de azt már csináltam,de még mindig nem jó:S Újratelepíteni meg nem akarom a gépet,mert ezen a héten lett újratelepítve:S
2010. okt. 9. 07:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Rosszul crackelted vagy maga a cracked a rossz. Meg kell nézni a játékod verziószámát, és ahhoz való cracket kell keresni, illetve meggyőződni róla hogy jól crackelted. Te várj, tudok jobbat: megveszed eredetiben, és semmi baja nem lesz (vagy ha lesz, akkor egy szó nélkül kicserélik neked egy működőre).
2010. okt. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!