Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valorantba kéne fejlődnom, de...

Valorantba kéne fejlődnom, de hogy?

Figyelt kérdés
10 hónapja Valorantozok és sokat fejlődtem, jobb lettem mint a barátom aki kb két éve játszik (persze volt több hónap kihagyása), eldöntöttük hogy rankedezünk. Egy ideig tök jól ment minden. Aztán mikor már majdnem gold 3-ak lettünk, egyfolytába vesztettünk. Lementünk gold 1-re. Onnantól napról napra lemegyünk silver 3-ba, majd vissza gold 1-be. Majdnem mindig én vagyok a team mvp de mindig olyan csapattársakat kapunk akik kb bronz szinten vannak és az ellenfél meg olyan mintha platinum lenne. Már próbáltam fejleszteni az aimem, de ennél jobbam már úgy érzem nem megy. Mindig bemelegítek játék előtt. Néha aimlabs, utána practice range, utana deathmatch (2-3), neha swiftplay vagy unrated, es aztan jon a competetive. Hogy lehetek mégjobb hogy végre kijöjjek ebből a körforgásból???

2023. ápr. 18. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Nyilván lepontozol majd, de csak egy kicsit gondolkozz el azon, amit most leírok: Ha beleölsz ebbe a játékba 100-200 órát, az alatt egy nyelvtanfolyamot is elvégezhetsz, vagy akár bármi mást. És akkor valós tudás lesz a kezedben, nem egy semmit sem érő digitális jelzés, hogy rangod van.


Amúgy mennyi idős vagy, megkérdezhetem?

2023. ápr. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
1-es úgy-úgy! Érthetetlen, hogy valaki feleslegesen bssza el az idejét egy ilyen játékkal, ahelyett, hogy a való életben fejlődne, tanulna. utána meg sír, hogy csak gyártósor pozitívnak jó, meg aki tanult az 25-30 évesen 800ezret visz haza nettó és fél napokat játszik, míg ő megszakad a melóban.
2023. ápr. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező, el tudod nekem mondani, hogy mitől leszel jobb attól, hogy elérsz egy ilyen játékban egy "szintet"? elcseszed csak az idődet az online játékkal, ahelyett hogy tanulnál! Nagyon jól leírják! Manapság a megvezethető hlye az játszik, a profi tanul. Aztán 25 évesen a megvezethető hlye dolgozik, a profi meg játszik, miközben a megvezethető hlye neki dolgozik és pénzt termel! A kérdés az, hogy Te melyik akarsz lenni!
2023. ápr. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem számítottam ilyen válaszokra. Középsulis vagyok és mindig tanulok mindenre. Legelőször a tanulásra koncentrálok egy nap és utána játszok. De ugye mivel egy ilyen kérdést tettem fel már azonnal rossz vagyok. Előítéletesség szerintem azonnal ilyeneket mondani, aki élvezi a játékot az élvezze, ezzel nem rontom el az életem mivel nem ezt hozom előtérbe. De azért köszi.
2023. ápr. 19. 08:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Kicsit talán túl kemények a válaszok szegény kérdezővel, de valahol én is egyetértek. Minden játék lényege, hogy jól szórakozzunk vele, de ha a helyezéseken és teljesítményeken görcsölünk, az már nem szórakozás, hanem munka. A fiam egyik barátja fanatikus CS:GO játékos volt, de -mint mondotta- NEM MER többet játszani, mert fél, hogy ha elkezd veszíteni, megint leesik a rangja ABC-ről XYZ-re. Na, ez már komplexus. Néhány hülye név és embléma miatt nem játszik azzal a játékkal, amit amúgy imád.

2. A Valorant egy online játék, ami addig él, ameddig a szervereket üzemeltetik. Ha már nem hoz elég pénzt, akkor a cég irgalmatlanul le fogja kapcsolni, te meg ott állsz több száz/ezer beleölt órával, ami a végén tökéletes időpocsékolásnak bizonyult.

3. A Valorant egy csapatalapú játék, amiben lehetsz te a világ legjobb játékosa, de ha a gép rossz csapattagokat sorsol ki melléd, akkor menthetetlenül veszíteni fogsz. Ez egyszerűen elkerülhetetlen.

2023. ápr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Szórakoztat a játék? Ha igen, akkor ne számítson, hogy milyen rangod van.


Egyébként ez egy free to play játék. Azokban úgy van megoldva a match making, hogy ha lehet, a fizetés felé terelje a játékosokat.


#4

Szerintem ugyanaz a felhasználó tolja három fiókról.

2023. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért olyan emberek válaszolnak akik nem értenek hozzá? 🥹🥹🥹 Csak feltettem egy kérdést és semmi hasznos választ nem kaptam. És igen szórakoztató a játék, és attól még érdekelhet a rankom. Nem tuom milyen összefüggés van a kettő között. 🙃
2023. ápr. 19. 23:05
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
7-es olyan összefüggés, ha szórakoztat, akkor játssz és ne görcsölj azon, hogy másoknak pózerkedj a rang-oddal! Ennyi. Mert te most görcsösen akarsz valamit elérni, az pedig nem szórakozás.
2023. ápr. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ami a fejlődést illeti, nézz videókat, mások (a profik) hogy csinálnak különböző dolgokat, aztán azt lehet orrvérzésig gyakorolni. Rengeteg oktató anyag van a neten videós formában.

CS:GO-ból kiindulva ott 3 óra aim map (csak fejlövés számított), aztán 1-2 óra deatchmatch és akkor felkészültél rá hogy versengőzz.

2023. ápr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!