Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért érzékel a sims4 minden...

Miért érzékel a sims4 minden ruhát és tárgyat mondnak?

Figyelt kérdés
Nem eredeti a játékom. A legújabb frissítés leszedése után problémát okozott az előtte behelyezett magyarítás, így a data - delta mappát ismét letöltöttem és kicseréltem. De ez után minden ruha kategóriáját (már hogy melyik packbe tartozik) kicserélte a modok jelére (a kis villáskulcsra). Valaki találkozott már ilyennel? Megoldható valahogy, vagy csak újratelepítés jöhet szóba?

2023. ápr. 2. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Lopott húsnak bizony nagyon híg (és büdös) a leve.
2023. ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Én még nem találkoztam ilyennel. Szerintem telepítsd újra. Biztos máshogy is meglehet oldani valahogy, de így a legegyszerübb.
2023. ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
Hát tört verziónál nincs semmire sem garancia. Ez van tesó.
2023. ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hatalmas segìtséget azzal kapcsolatban, mennyi hibalehetősége van a tört játéknak. Nyilván nem voltam vele tisztában. 😂 Egyébként meg még jó, hogy nem ez volt a kérdés és irreleváns a válasz is (amit hozzátennék, nem válasz), mivel egy olyan dologról beszélünk ami hónapokon keresztül működött. És mint kiderült, a játék azért érzékelte modnak az EA altál készített etedeti tartalmakat, mivel a mods mappába másoltam be őket. 😂

Remélem itt mindenkinek van 400 ezer forintja megvenni a játékhoz tartozó összes kiegészítőt, ígérem, ha végezten az egyetemen és milliomos leszek én is megteszem. Bár ezt a problémát az eredeti játék sem tudná megoldani magánák, de legalább nem állnak majd belém ezen platformon. 😂 További szép napot!

2023. ápr. 4. 10:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha még releváns:


Nekem ilyen problémát egy hibás script mod okozott, mondjuk az enyém eredeti volt, ezért biztosra tudom hogy a mod okozta a gondot. Nálad annyira nem egyszerű a helyzet.


A magyarítás gyanús, 3rd party content. Elvileg nem kéne bántania a CAS dolgokat, de ki tudja, mi történik éppen a játékon belül, főleg egy eleve tört verzióban. Néha a legegyszerűbb script modok is meglepő módon befolyásolhatják az egész játék működését, és írtad is, hogy korábban problémát okozott a magyarítás. Mindenképp belenéznék.


De egy letöltés közben is történhet hiba, egy fájl hibásan jöhet le, az is lehet a felelős.


Még a letöltött tört mappákban is lehet bibi. Még az is lehet, hogy azok egyszerűen nem kompatibilisek valamivel ami a magyarításban van, vagy amint letöltötted őket és kicserélted a mappákat, felülírtál valamit amit nem kellett volna. (Esetleg a magyarítás valamilyen dolgát.)


Mindenképp nézd meg, hogy a magyarítás illetve a letöltött mappák kompatibilisek-e a jelenlegi verzióval és egymással, véletlen nem régebbiek-e, vagy nincs-e valami frissítés. Próbáld meg újra leszedni őket, hátha csak letöltés közben sikerült valami félre.


Megpróbálhatod kivenni az összes olyan extra tartalmat (modok) ami nem szükséges, és új fájlokat generálni a játéknak. A dokumentumokon belül keresd meg a sims mappáját, azt, amelyikben a saves, screenshots, mods, stb. van, vedd ki amit meg szeretnél tartani, a többit meg töröld. Utána indítsd el a játékot. Indításkor újra le kell generálja ezt a mappát és a tartalmait, gyakorlatilag "reseteli" a játékot. Ez sok problémát meg tud oldani. (Később, ha a probléma megoldódott, visszateheted a kivett mappákat.)


Ha semmi sem működik, akkor bizony az újratelepítés lesz a megoldás. Első körben magyarítás nélkül, aztán (ha nagyon szükséges) a magyarítás telepítésével.


Ha ugyan az a probléma lép fel, akkor nincs mit tenni. El kell viselned, amíg valaki meg nem javítja a problémát. Ez sajnos a tört játékok "ára". Ingyen kapod, de abban a minőségben, amiben adják, és nem tudsz mit tenni vele.

2023. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!