Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Be tud lépni valaki a pontparkba?

Be tud lépni valaki a pontparkba?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem most ezt írta ki:

"Hello! Túl sokan vagytok az oldalon ezért most csak a páros Azonosító számmal rendelkező felhasználók léphetnek be! 19:30-kor beléphetsz!"


Azt hiszem többet nem foglalkozok ezzel az oldallal, ha vásárkor is így lesz...

2010. okt. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is azt írta ki mint neked.
2010. okt. 8. 05:51
 3/7 anonim válasza:
100%
9 perc múlva vásár... Be sem enged... 2 órája még néha-néha beengedett... Na, majd megírom, hogyan alakul ez a vásár...
2010. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nagyon gáz ez így, én be tudtam lépni, de nem tudtam vásárolni...

A fórumba már be sem írok, úgyis törlik.

2010. okt. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
A "9 perc" kezdetű vagyok. 8/50-től folyamatosan próbáltam belépni!!! Mint egy hülye. Komolyan mondom!!! Én biztos, hogy beírok az üzenőfalra!!! Ha majd egyszer sikerül belépnem... Ennyit erről az oldalról!!!
2010. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most olvastam végig az üzifalat. Mindenki csak panaszkodik...

Csak azt nem értem én sem, mint sokan mások sem, hogy más hogy tudott vásárolni????

Nagy kamu az egész. Én nem szaporítom tovább a pénzüket. Maradok a Ponternél, ott ha összegyűlik a pontom, akkor az enyém az amit kinéztem.

2010. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ponter! HAHAHAHA :D:D

Légyszi számoljál már egy kicsit a szerezhető pontok és termékárakkal. :D:D:D

Esküszöm, ha azt mondod inkább diót szedsz a kertben, még helyeseltem is volna, de pont a ponter!!! HAHAHAHA :D:D:D

2010. okt. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!