Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért nem indul el a San and reas?

Mért nem indul el a San and reas?

Figyelt kérdés
Rákattintok a linkre és egyszerűen nem indul el. Tölt egy fél percig és enyi tovább semmi. De miért van ez?? Vírus irtóval végig szaladtam rajta de nincs rajta. Segítsetek tippet adni. Kösziii!!!!!
2010. okt. 7. 12:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

SAN AND REAS xDDDDD Ennyi ésszel ne is akarj vele játszani :DDD

Milyen link könyörgöm? Hogy akarod elindítani? Egyáltalán letöltötted már vagy mi? Konkretizáld már mi bajod :DDD

2010. okt. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha ilyen értetlen h*lye vagy ne is írj mert az ilyen f*aszfejektöl őrülök meg ezen az oldal. Ja és a linket néz utána h mit jelent. Nagy képű idióta!
2010. okt. 7. 12:43
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én meg az ilyen kis idióta 12 évesektől őrülök meg, akik egy mondatot nem tudnak helyesen leírni, de jár az ólajtó szájuk. Menj sírni anyukádnak.

De gondolom az se zavar, hogy semmilyen linket nem írtál, amelyik nem indul. Ne osszad az észt, ha nincsen miből.

2010. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A link az azt jelenti nagyfiú ami kint van az asztalon és rákattintasz.
2010. okt. 7. 12:53
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt parancsikonnak hívják balf@szkám. Link, amit a böngészőbe bemásolsz. Amúgy meg töltsd le mááhonnan és telepítsd újra.
2010. okt. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Bocs h összetévesztettem és tévedtem. Ja és nem akartom újratelepíteni mert elveszik minden mentés. Kösz a segítséget nagy fej.
2010. okt. 7. 12:59
 7/16 A kérdező kommentje:
Bocs h összetévesztettem és tévedtem. Ja és nem akarom újratelepíteni mert elveszik minden mentés. Kösz a segítséget nagy fej.
2010. okt. 7. 13:00
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha átfogalmazód a kérdést talán tudunk segíteni mert ez igy értelmetlen!
2010. okt. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg anyucit.
2010. okt. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

1. Tanuld meg leírni a játék nevét, illetve tanulj meg írni.

2. A mentések mappáját átmented valahova, újratelepíted, visszateszed a mappát.

3. Kicsit jobban is kifejthetnéd: lefagy a gép, vagy hibaüzenettel kilép, vagy csak egyszerűen kilép, vagy mi történik pontosan? Ha van hibaüzenet, akkor esetleg annak a szövege?

2010. okt. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!