Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Forza horizon 5 100% mentés...

Forza horizon 5 100% mentés hogyan?

Figyelt kérdés

sziasztok!

hogy bírom meg csinálni azt hogy a játékhoz 100% mentést adok hozzá? hogy sok autó és pénzem legyen. mint anno a need for speed most wanted 2005 játéknál csináltam. ja és ezért nem bannolnak? mivel a játék eredeti!


2023. márc. 20. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ha eredeti játék mutiját is éríntő dolgokba nyúlkálsz bele akkor jön a bann-chan. Meg mi értelme van 100% mentésnek? Ennyi erővel kár is játszanod.
2023. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezért mondjuk úgy, hogy biztosan menne a bann.
2023. márc. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Meg mi értelme van 100% mentésnek? Ennyi erővel kár is játszanod.


annyi az értelme hogy rengeteg autót kapok és pénzt hogy tuningolni tudjam az autókat. Mivel én nem úgy játszom a játékkal mint mondjunk egy resident evil játékkal hogy végig viszem. csak egyszerűen szeretek benne autókázni és szét tuningolni a kocsikat és azokat más játékosoknak mutogatni! hogy milyen verdám van ennyi.

2023. márc. 21. 14:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Bannolnának érte.... amúgy meg a más játékosokat sem érdekli már kinek milyen kocsija van, több minte gy éves játék, aki annyira tolta megvan már szó szerint minden. Én is csak annyira lépek be, hogy csütörtökönként megcsinálgatom a dolgokat aztán ennyi, mert egyszerűen már megvan minden.
2023. márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"és azokat más játékosoknak mutogatni! hogy milyen verdám van ennyi."


Hát ezt buktad. Mivel NEKED pont hogy NINCS semmilyen verdád. Nem TE szerezted meg őket hanem csak "lopod" más mentését. :D

2023. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát ezt buktad. Mivel NEKED pont hogy NINCS semmilyen verdád. Nem TE szerezted meg őket hanem csak "lopod" más mentését. :D


ez igaz! :D de akkor is na :D

2023. márc. 21. 15:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Erre meg ott amit én írtam, már kutyát nem érdekli ki milyen verdával mászkál, első pár héten még érdekes volt ha valaki valami ritkábbal megjelent, azóta meg a legritkább autók is kismillió embernek emgvannak.
2023. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

hát én ilyen autókat akarok nagyon meg szerezni mint mondjunk...


Mercedes-AMG E63 S


BMW M4 2021


audi rs7 2021


szóval ilyen újabbakat. úgy halottam hogy szokott a játékban lenni valami lehetőség rá, hogy meg lehessen szerezni ezeket.

2023. márc. 21. 15:21
 9/12 anonim ***** válasza:
AH-ban megveszed.
2023. márc. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
meg venném én ha ott lehetne.de mivel ezek a kocsit nincsenek a AH-ban. igy ez a opció nem lehetséges! mivel nem rég nézelődtem ott hátha..de egyik kocsi fajta se volt elérhető ott !
2023. márc. 21. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!