Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan írjam ki XBOX-ra a...

Hogyan írjam ki XBOX-ra a FIFA 11-et?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a játékot, vettem hozzája egy 8,5 GB-s DVD-t, de a fájlok kiterjesztése .001, .002 és így tovább. Ezeket csak szimplán ki kell írni, van adja még valami más trükk is hozzá? Az OP rendszer a gépemen egyébként az Ubuntu 10.04-es verziója.
2010. okt. 6. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Azok valszeg a részek, amit letöltöttél!Azt először is ki kell tömöríteni!Winrar szükséges hozzá:


1.Ha van egy Db. RAR fájl, akkor a jobb gomba rar fájljra és kibontás ide!És ki lesz bontva

2: Ha nincs RAR fájl, akkor simán duplakattal belépsz a 001-es fájlba, megfogod az ISO-t(Valszeg ISO formátumú lesz) és kihozod oda, ahova akarod! Ahogyan én tudom csakis Verbatim lemezre ajánlatos kiírni(Mert ha rossz minőségű lemezre irod ki, akkor rontsa a BOX fejét), na meg ez csak akkor fog működni, ha a BOX ki van Flash-elve! Az operációs rendszer az mindegy, a lényeg, hogy vigye azt a progit, amivel ki lehet írni a cuccopt(Nagyon régen olvastam, de most már nemtom, hogy miylen progival lehet kiírni, ha mégegyszer felteszed a kérdést itt valszeg fognak neked rá válaszolni), de annyit tudok, hogy NERO-val tuti nem műxik(ezt is olvastam, és mondta a gyerek, hogy hiába vannak, akik csakis a NERO-ra esküsznek stb., nem működik(Mondjuk speciel éln még nem próbáltam! Remélem tudtam valamit segíteni! jah, és figyelj oda, a legújabb game-ek lejátszásához a legeslegfrissebb Flash kell! Mert Pl. amikor a Tekkenn 6 megjelent, akkor jött be az 1.6-os Flash!nemtom, hogy azóta van-e új, de tedd rá a legújabbat! Ődv


BIG DAVE

2010. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kicsomagolás bevált, megkaptam az egy db iso fájlt + az image.dvd fájlt. Azt nem tudod esetleg, hogy a .dvd fájlt is ki kell valahogy írni a játékhoz?
2010. okt. 6. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. okt. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha megvan a kicsomagolás akkor legegyszerűbben a DvD Decrypter nevű progival tudod kiírni.


!!!NAGYON FONTOS!!!


Ha xbox360 -ra írod ki a játékot akkor be kell állítani azt hogy hol törje a réteget, le is írom hogyan kell.


Tools/Settings/ISO Write Mode


Options modul/Pöttyözd be az "User specified" -et és oda írd be hogy "1913760". Leokézod és is vagy.


Fontos hogy ha nem boxos játékot írsz akkor pöttyözd vissza a "Calculate Optimal" -ra.


!!!...!!!


1. Megnyitod a progit, átállítod írásra a W betűvel(vagy Mode/Iso/Write).


2. Source modulnál katt a mappa ikonra, kiböngészed az .iso fájlt.


3. Katt a dvd író ikonra alul.

2010. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!