Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Crew és a Wild Run...

A The Crew és a Wild Run esetleg a Calling All Units képes felnői a Driver: San Franciscohoz (részletek a kérdésben)???

Figyelt kérdés

A történet eredeti volt annak idején ezzel a tudat ugrálásával,


akkor a versenyek szerteágazása, azaz a Midtown Madness (ami lopott volt az első Driverből a Rockstar által) és a Starsky & Hutch valamint a klasszikus filmek: The Getaway, The Wheelman, Vanishing Point hangulata és San Francisco is jó setting.


Akkor az autók, tehát a tűzoltókocsitól a Deloreantól át a F1 McLarenig mindenbe beszállhatunk 1st Person nézetben, valamint az első Driverből is vannak benne meglepetések: Blast from the Past


és akkor vannak skill pointok is, valamint a PC-s grafikai hiányosságait is orvosoltál lekes modderek...


Szerintem ebben benne van még a régi Test Drive hangulat is egyes részekben és a Need For Speed Porsche Unleashed/Porsche 2000 hangulat is.



Tehát?

A The Cew valamelyik része képes ehhez felérni, tudom, hogy az első résznek jobb története van mint a 2-nek viszont a kettőbe hajóba, repülőbe stb. is szállhatunk,


Köszönöm előre is!!!


2023. febr. 2. 06:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*Nem játszottam a The Crew-val csak olvastam róla
2023. febr. 2. 06:46
 2/11 anonim ***** válasza:

Végigjátszottam, de őszintén szólva arra sem emlékszem, hogy mi volt a sztorija. Egy autós játékban engem a versenyzés érdekel. Sokan meg vérre menő vitákat folytatnak arról, hogy a Need for Speed Carbonnak vagy a The Run-nak volt jobb története. Ez számomra olyan, mintha valaki az FPS játékokat a zenéjük miatt játszaná.

A The Crew 2-nek egyáltalán nincs története. Hálistennek.

2023. febr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Driver SF egy kalap szar, végig se játszottam.
2023. febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem is ismered miből táplálkozik, mert a The Crew alapja, mármint a te kalap szar megtapasztalásod.
2023. febr. 2. 18:46
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért vicces onnan nézni a felnőni részt, hogy az egyik egy GTA klón a másik meg egy open world versenyjáték natúrban.


Almát a körtével hasonlítás innentől meg.


Amúgy ha már annyira miből táplálkozik.... Far Cry 2. Aztán mielőtt röhögnél, gondold át az Ubisoft open world játékainak a felépítését, Ha FC, ha AC, ha WD, és Crew, van egy nagy térképünk, felfedezhető pontokkal, a térképen jól elszórt küldetésekkel - versenyekkel, még az alapvetően a térképet egyre jobban felfedő pontok is közösek szoktak lenni mechanilailag, szóval ha gerincet ekresünk akkor el elhet mondani, hogy jobban az FV2 által lerakott alapokra építkezik minden Ubi játék még ha más és más tílusok is teljesen.

2023. febr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vitázok, tudom kik dolgoztak rajta, az alapokat ismerem.
2023. febr. 2. 23:38
 7/11 A kérdező kommentje:
Attól, hogy a franciák a királyi székben van egy elképzelése azt nem fogják a Reflectionsre és az Eden Gamesre ráerőltetni teljesen.
2023. febr. 2. 23:39
 8/11 A kérdező kommentje:
A Far Cry 3-tól kezdve az Assassin's Creed megálmodott alapjaira épül, ez teljesen rendben van.
2023. febr. 2. 23:40
 9/11 anonim ***** válasza:
De mivel a fizetéseket ők utalják így bizony a döntésekben is az övék az utolsó szó.
2023. febr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
UI: De a Red Stormra nem fogják ezt ráerőltetni vagy a Montpellierre vagy a többi részlegre.
2023. febr. 2. 23:41
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!