Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak nekem nem tetszik a FIFA...

Csak nekem nem tetszik a FIFA 11 PC-n?

Figyelt kérdés
Az egész grafika rémes, a fű olyan szemcsés, mintha odahánytak volna, az irányítás vacak, a mozgás nagyon irritáló, mintha valami pálcikaemberek mozognának, és nincs semmi lényeges újítás.
2010. okt. 3. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te valami mással játszol, nem FIFA 11-el. Vagy csak nem bírja el a géped, így minimum grafikán játszol. A cselezést PC-n viszont nagyon rosszul oldották meg. Hogy rendesen lehessen használni, ahhoz legalább három kéz, vagy kontroller kell.
2010. okt. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Miért szerinted ez a gép szar:

Intel Core 2 Duo 2,93Ghz

2GB RAM

NVIDIA GeForce 9800GT 512MB

És tegnap vettem az 576-ban, tehát tuti hogy a FIFA 11-el játszok.

De szerintem nagyon gagyi, a FIFA 10 ezerszer jobb volt.

2010. okt. 3. 16:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Ááá, akkor te is a "mindent fikázok ami nem tetszik" csoportba tartozol. Az irányítást meg lehet szokni, onnantól könnyű, a cselezésről már kifejtettem fent a véleményem, a grafika pedig pont hogy sokkal jobb mint a FIFA 10-ben, a mozdulatok, játékosok sokkal élethűbbek, az AI is elég jól működik (bár néha elég különös leseket is beintenek). Ha meg szerinted a 10 jobb volt (szvsz az volt az egyik legrosszabb FIFA, bár jól el lehetett vele lenni), akkor játssz azzal.
2010. okt. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a véleménye:) Én például a FIFA 07-et imádom a mai napig:) A FIFA 08-tól szerintem már mindegyik gagyi lett.
2010. okt. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaja, egyetértek, a 08 óta szinte mindegyik csak rókabőr és másolat.
2010. okt. 4. 15:11
 6/8 anonim válasza:
Kedves kerdezo!Gondolom mi a megoldas a problemadra.Valoszinuleg azert nem szeretted,mert enm tudtad beallitani a grafikat.Elejinte enis igy voltam,de a grafikat es midnen mast betudsz allitani a fifa11/game/fifasetup/fifaconfig.exe fajlban.Remelem segitettem.A cselezest tenyleg elszurtak,kontroller nelkul lehetetlen.
2011. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

szerintem a fifa 11 nagyon jó az egyetlen amit elrontottak a cselezés és még talán h ha pc-n szabadrúgást úgy h csak lövés gombot nyomod meg gyenge és biztos h nem megy be

legalábbis nekem

2011. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát bocs hogy ilyen későn írok választ de én melletted állok...nekem sem jött be :@ na nem a grafikával van bajom hanem az irányítással..szerintem marhaaszar 1 az h amikor próbáltam a demót akkor a gombok helyett csak az XBOX os "A"B"X"Y' gombokat írta..de ez nem baj mert ki lehetne tapasztalni h melyik melyik...az zavar h ennyi fifa után ahol minden ugyonúgy volt (max be tudtad állítani ugyonolyanra) most megváltozott...pl : nem lehet egy gombon a sprint/előrelökés , ívelt passz/becsúszás, gyenge szerelés/rálövés..nem értem miért kellett megváltozatni már annyira hozzá voltam szokva a 07,08,09-ben is ez volt, és jó volt...most meg el lett b*szva :@
2011. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!