Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszana velem valaki? (fórumo...

Játszana velem valaki? (fórumos szerepjáték, bár jó msn-en is xD)

Figyelt kérdés

Olyan 17 éves lányt keresek, aki játszana velem. Alapsztorit majd kitaláljuk, de nem kell valami nagy dologra gondolni, valami iskolai játék-szerűségre gondoltam. Azt, hogy hol játszuk, msn vagy fórum, azt is megbeszéljük :D

Jól jönne egy e-mail, vagy privát üzenet attól, akit érdekel a dolog.

(És lehetőleg olyan jelentkezzen, aki játszott már ilyet ^^ és hosszútávra tervez :D)


17/L


2010. okt. 2. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
szia engem érdekel bár nemtom miez :DDD 16L ha nem baj :D írhatsz ha akarsz :D és mond el miez :DD
2010. okt. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egy kérdés, mielőtt komolyabban beszélünk xD animéket szereted?
2010. okt. 2. 15:27
 3/7 anonim ***** válasza:
őőő. nem szoktam nézni :D
2010. okt. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az bizony kár :(
2010. okt. 2. 15:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel(14L),én sem értem teljesen,de imádom a meséket! xD Kaleido Star,Pokemon(tom,gyerekes,de valamiért imádom xD ),Naruto(ugyan fiús,de a téma valahogy magával ragad,magyar felirattal is nézem),most több hirtelen nem jut eszembe amiket imádnék,de szinte mindet szeretem amelyik normális,de ezek az abszolút kedvenceim,már az összes létező részüket megnéztem a nyáron a neten! xD
2010. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

engem is érdekel:D de már megint elkéstem...xD :D


16L

2011. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is jelentkezek, ha írsz priviüzit,megbeszéljük :)
2011. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!