Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a baj a gépemmel?

Mi lehet a baj a gépemmel?

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy a gépem ugyan alap esetben jól teljesít, a játékok futnak rajta, a net gyors stb. Ami viszont gondot jelent, hogy ha játszok vmivel (MW2, GTA4, DAO, Mass Effect 2 és még sorolhatnám), tök minegy milyen játék az, egy idő után lefagy tőle a gépem. Játéktól függően változó hogy mennyi ideig bírja de gyakran ugyanaz a játék fél óra - 3 órán keresztül bírja, szóval nagyon változó. Ahogy játszok és telik az idő a gépem egyre hangosabb, a végén már nagyon idegesítő a hangja (gondolom ventillátor), és egyszercsak elkezd még erősebben zúgni azzal párhuzamban hogy lefagy. A lefagyás vagy olyan hogy kiírja pl: "GTA4 működése leállt. Problémák keresése...", vagy újraindul a gép, de úgy hogy egy egész képernyős szöveg jön ki kék háttérrel (olyan gyorsan eltűnik hogy a szövegét nem tudom), majd ezután újraindul. Erre kéne segítség, ugyanis vírusokat ellenőriztem de nincsenek, szerintem az egyik alkatrésszel van a gond de nem tudom melyikkel (ventillátorra tippelek de elvileg abból sok van egy gépben). Előre is köszönöm ha valaki tud válaszolni, nagyon sokat segítene. (és bocs h ilyen hosszú lett)
2010. okt. 1. 23:29
 1/2 Metzger666 válasza:
kompresszorral fújd ki,okozhatja túlmelegedés,és akkor nem bír tovább futni a gép.Leáll,lefagy,hogy abbahadja az adott foglalatosságot h hűljön.Ha alkatrész lenne,nem más időközönként állna le,ott azzal folyamatos probléma lenne.Ajánlatos kitisztítani,és azért ha már ott jársz megnézni ventillátorokat,alkatrészeket átnézni.
2010. okt. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Egyébként én csak 14 éves vagyok és nem szoktam gépemet babrálni mert sajna nem értek hozzá igazán, de ha erre megkérem a gépszerelőnket amikor következőre kijön, akkor ezt meg tudja csinálni? Ja és mi az a kompresszor? :)

2010. okt. 3. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!