Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha online veszem switchre a...

Ha online veszem switchre a witcher 3-at lesz benne magyar felirat?

Figyelt kérdés

Nézem én hogy vannak felrakva hozzá language packek de azok szerintem audio fájlokat tartalmaznak mert azok lehetnek nagyobb fájlok, a felirat szerintem csak pár megabyte lehet.


Volt már akciós az amerikai eshopban ( [link] ) de akkor azért nem vettem meg mert kételkedtem ebben hogy lehet benne magyar felirat..


Most azt várom hátha akciós lesz az angol / európai shopban, vagy milyen shop ez ( [link] )


Egyébként a magyar nintendo shopot egyszerűen nem találom.

Nincs magyar nyelvű olyan oldal, ahol játékokat így lehetne venni.


Így meg nem tudom hogyan vehetném meg a witcher 3-at online úgy hogy legyen benne magyar felirat :S tudna ebben valaki segíteni légyszi?



2022. dec. 16. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ne Switch-re vedd. Ott nem biztos hogy van magyar. PS,PC,XBOX-on a 3 fő platformon van. Nintendon kétlem de ki tudja, hátha arra a kis platformra is megcsinálták hogy elérhető legyen.
2022. dec. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, meg hogy a grafika is gáz, és megy v 20 fps-el a játék, viszont az tetszene benne hogy vihetem bárhova :D ezért próbálnék switchre nézni.
2022. dec. 16. 08:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Eszerint nincs benne:


[link]

2022. dec. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!