Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rubik kocka versenyre erdemes...

Rubik kocka versenyre erdemes mennem?

Figyelt kérdés
1,5-2 perc amig kirakom jelenleg
2010. okt. 1. 09:41
 1/7 anonim válasza:

Szerintem gyakorolj még. Azt hiszem, hogy a mai versenyeken kb. 10 másodperc alatt is ki tudják rakni. Nézz utána neten, hogy mennyivel nyertek.

Egyébként csak gratulálni tudok ehhez az eredményedhez is, mert nekem lehet kellene egy nap is, mire összejönne. Sok sikert a jövőben hozzá. :D

2010. okt. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz:D az a baj, hogy a gyakorlás nem segít, mert amatör kirakást használok, meg kéne tanulnom a jobb módszert, új algoritmusokat. Meg esetleg egy új kocka is jó lenne vagy minimum be kell szilikonozni a régit
2010. okt. 1. 16:07
 3/7 Glaxero válasza:

Az kicsit lassú az enyém 1 perc alatt van!!! xD

ajánlom a www.rubikkocka.hu oldalt

2011. júl. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
onnan tanultam anno, de már ilyen 1,5 perc átlag. most már nem fogok megtanulni új algoritmust inkább mással foglalkozok
2011. júl. 17. 11:02
 5/7 anonim válasza:
Átlag 11,5-12-ket rakok, mégsem nyertem még egy versenyt sem... =(
2011. júl. 23. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 milyen metódussal rakod ki, milyen kockát használsz és mennyi ideig tanultad a bizonyos metódust?
2013. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mahhoo3-3 ***** válasza:
Én is amatőrt hasznalom (most tanulom a fridricht) es 52 masodper a rekordok, atlag kb 1:05
2014. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!