Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnát0k ajánlani valami jó...

Tudnát0k ajánlani valami jó játékot? végignéztem az egész PS storet + steamet és egyetlen olyan játékot sem láttam ami felkeltette volna az érdeklődésem

Figyelt kérdés

#az isten bazzsa meg
2022. dec. 10. 19:29
 1/7 A kérdező kommentje:
egész héten unatkoztam szal aki ajánlana egy olyan játékot ami nem szar annak örökké hálás leszek
2022. dec. 10. 19:30
 2/7 anonim ***** válasza:
Flipper,Passziánsz,Póker,Römi,Csapd le csacsi.
2022. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
inkább lőném fejbe magam mint hogy ilyenekel játsszak
2022. dec. 10. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha több tízezer játék közül egyet sem tudtál választani, akkor keress más elfoglaltságot, valószínűleg kiégtél. Pihentesd egy időre, mert az kizárt hogy ekkora kínálat mellett semmi se legyen elég jó. Vagy pedig lépj túl azon, hogy a címek és borítóképek alapján ítélkezel (pl. Pony Island), és keress néhány kritikát vagy toplistát.
2022. dec. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
orosz rulett
2022. dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, lehet, hogy már túl sok játékot ismersz, nem tudnak újat mutatni neked.

Valaki a társasozás felé vált, pl. jó Pandemic partikat lehet játszani, élőben, barátokkal valakinél. De a Holtak tele is klafa.

Vagy kezdj bele valami másba, pl. hobbi, sportolás.

Esetleg egy évtervező:

[link]

2022. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
PC opció? The Riftbreaker-t tudom ajánlani, illetve a Dota 2 játékhoz van egy játékmód/pálya, ami eszméletlen jó, régebben nem tudtam letenni. Auto Chess a neve. Ezen felül ha valakivel együtt játszanál (barátnő, jó barát) ott az It takes two(elég egy valakinek megvenni) és a "keep talking and nobody explodes".
2022. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!