Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Stronghold crusader-ben hogy...

Stronghold crusader-ben hogy kell legyőzni a farkast?

Figyelt kérdés
Miből mennyit küldjek rá? milyen taktikával győztétek le?
2010. szept. 30. 17:13
 1/4 Dymo ***** válasza:
rushold le,vagy ha nem úgy akarod,akkor számszeríjászokat gyártsál + ostromgépeket (trebutchet) + maceman,gyorsak és nagyot ütnek :D vihetsz még mellé pár nehéz páncélost is,ha véletlenül felgyújtaná/meghalnának a macemenek :D
2010. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sikerült végülis legyőzni bár én nem úgy csináltam, hanem ráküldtem 700 lovasíjászt meg kb. 50 orgyilkost. XD
2010. okt. 2. 10:25
 3/4 megagamerhun válasza:
Én ugy szoktam hogy kb25 katapult és kb5trebucher s a vára fél pec alatt megomlik.A túlélőket és a farkast pedig kaszárnyás íjászokkal és kaszárnyás kardforgattókkal megölöm .
2011. szept. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én sokszor úgy csinálom h amint kezdődik a játék kaszárnyából amennyi orgyilkost tudok csinálni,csinálok és rögtön ráküldöm az ellenfélre..... jó,mert nincs még serege és nincs még vártornya...
2013. jan. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!