Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek az F1...

Mi a véleményetek az F1 2010-ről? Nekem ez:

Figyelt kérdés

Szerintem ami a leggyengébb, az a hang. Ha váltás előtt túlpörgetem, akkor teljesen olyan a hangja mint egy bömbölő babának :D. Másik, hogy belül ugyanolyan a kocsi hangja, mint kívülről, így ha pl verseny közben 6 kocsi van körülöttem, nem hallom a saját kocsimat.

Aztán nekem szinte sose pörgött ki. Pedig legnehezebb fokozat, semmilyen segítség, és mindig szinte egyből padlógázzal megyek kanyarkijáratokban, és semmi. Aztán azt nem értem, miért nem kellőképp érzékeny a kormányzás. Próbáltam rángatni jobbra-balra a kormányt, de a játékban "finoman" fordult. Így pl egy hirtelen eléd kerülő autóroncsot nem tudsz kikerülni...

Bár ez nem tudom miért van, gondolom azért mert nem elég erős a gépem, de a kormánymozdulatokra és a váltásokra késve reagál, pl frusztráló hogyha gyorsan váltok vissza 4-et akkor szinte mire elveszem a kezem a gombról, akkor kezd el visszaváltogatni a játékban (a leggyengébb grafikai beállításokon is). Tehát összefoglalva a fő problémáim a gépigény és a hangok. Szerintetek?


2010. szept. 29. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Tegnap nem volt erre véletlenül válasz??

Valami blabla szöveg volt benne.

2010. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de én irtam :)
2010. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de csak törölték. De akkor segítsetek, miért nem kaptam választ még, mit tettem rosszul? :D
2010. okt. 3. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:

mi a kérdés?

talán még nem mindenki tudott vele játszani vagy senkit nem érdekel az ilyen menő vagyok megvan a f1 2010 és nekem megy "kérdés"

2010. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyébként hamár véleményt kértél:

-Jó a realisztika

-Szép a grafika

Kontra:

-A gépigénye lehetne kissebb is

-Semmit nem érnek a segítségek


Üdv: Első válaszoló

2010. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem az tetszik még benne (xbox verzió) hogy amikor a boxban vagy és ránézel a képernyőre amit eléd raknak akkor szinte minden infot megtudsz az aktuális helyzetről.
2010. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érteles válaszokat, főleg a fizikára voltam kíváncsi.

amúgy nem a menősködés volt a célom, hanem a véleménykérés. meg ez egyáltalán miért menő hogy nekem megvan? bárki letöltheti, én is azt tettem. múltkor kérdeztem egy videokártya vásárlással kapcsolatos kérdést, és ott is leszóltak, hogy inkább menjek egy sznob oldalra kérdezni. most meg már az is baj, hogy megvan nekem egy játék? szal ilyeneket akkor nem szabad kérdezni itt? akkor bocs...

2010. okt. 12. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!